איש עסקים: על גרמניה איירליין שמעת?

לציבור הרחב, כולל הגרמני, שמה של חברת התעופה גרמניה איירליין (Germania Airline) אינו מוכר במיוחד. החל מהשבוע כדאי לשנן טוב את שמה של חברת התעופה הזו, שהחלה להפעיל טיסות ישירות השבוע בין ת"א- המבורג, ת"א- באדן באדן והחל מהקיץ הקרוב גם קו אילת- דיסלדורף.

החברה, שנוסדה בשנת 1979, מטיסה כמיליון נוסעים בשנה ליותר מ- 140 יעדים בינלאומיים בעולם והיא מה שנהוג לכנות בתעשייה הגרמנית Hidden Champion, חברה מצליחה בתחומה, המגלגלת מיליוני יורו בשנה במחזור המכירות, אך אינה מאד מוכרת לציבור הרחב.

החברה הינה בבעלות משפחתית ונוסדה על ידי ד"ר היינריך בישקוף (Hinrich Bischoff, 1936-2005) ומנוהלת כיום על ידי משפחתו. בתחילת דרכה כללה החברה צי של שלושה מטוסים והיום, 36 שנה אחרי, מפעילה 24 מטוסים ומעסיקה 850 עובדים ברחבי העולם.

שוק התעופה הישראלי נבחר להיות אחד היעדים החדשים והמרכזיים של גרמניה איירליין בשנת 2015, שנה שבה מציינות שתי המדינות את שנת היובל ליחסים הדיפלומטיים בין המדינות.

הטיסות להמבורג תתבצענה פעמיים בשבוע והן מיועדות בעיקר לאנשי עסקים ואילו הטיסות לבאדן באדן תופעלנה אחת לשבוע והיא מכוונת לתנועת תיירות מישראל. הטיסות שווקו במחיר כרטיס טיסה בסך 99 יורו בלבד כדי לחדור לשוק הישראלי והוא יכלול שרות מלא, כולל ארוחה.

המבורג, שבצפון גרמניה, נחשבת ל"פנינת הצפון" והינה העיר השנייה בגודלה אחרי ברלין. היא נחשבת למרכז עסקי חשוב ולמעשה משמשת כמרכז הסחר הגדול ביותר בגרמניה, לאור העובדה כי הנמל השלישי בגודלו באירופה והגדול ביותר בגרמניה ממוקם בה.

ענף הלוגיסטיקה וחברות העוסקות בסחר חוץ, סיטונאי וקמעוני, יחד עם בנקים וחברות ביטוח, הם בין המעסיקים הגדולים של העיר. תעשיית המדיה היא גם ענף עסקי מרכזי בעיר, ומערכות עיתונות ומוציאים לאור מרכזיים ממוקמים בעיר. כמו כן, ענקית התעופה איירבוס, והחברות אולימפוס ופנסוניק מיקמו את המטות שלהם בעיר.

הדרך לגרמניה מעולם לא נראתה קצרה ונגישה יותר! עכשיו בואו נלך לעשות עסקים.

 

טקס ההשקה של קו גרמניה איירליין בשדה"ת בן גוריון

ולסיום, איך אפשר בלי עוגה לשבת! מתוך טקס פריסת העוגה בשדה התעופה בהמבורג, עליה נכתב "טיסה ראשונה המבורג-ת"א 2 במרץ 2015".

cake

צור קשר עם:

חמדת שגיא

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל