נפתח הביתן הישראלי בתערוכת MWC 2015

"קונגרס המובייל העולמי" (Mobile World Congress) הוא התערוכה הגדולה בעולם תחום המובייל הנערכת בברצלונה. האירוע כולל פאנלים לדיונים ותערוכות של טכנולוגיות חדשניות. באירוע בשנת 2013 הופיעו 1,700 מציגים מ-66 מדינות והשתתפו יותר מ-72,000 איש מ-200 מדינות.

השנה צפויים כ- 86,000 מבקרים וכ- 1,900 מציגים אשר יציגו את הטכנולוגיות, המוצרים והאפליקציות החדשניים ביותר שלהם.

 

[cycloneslider id="mwc"]

 

 

MWC Networking Gardens
MWC Networking Gardens

הביתן הישראלי הלאומי בתערוכת Mobile World Congress שוקק מבקרים ופגישות. מעל 60 חברות ישראליות משתתפות השנה בביתן והן תקיימנה מעל 2000 פגישות אחד-על-אחד עם בכירים בתעשיית התקשורת העולמית, אשר תואמו מראש על ידי הנספחים המסחריים עם חברות מובילות מכל העולם.

MWC2015
הביתן הישראלי ב-MWC 2015

הביתן הוקם על ידי מכון היצוא בשיתוף מינהל סחר חוץ. שטחו מתפרס על פני כ-500 מ"ר וממוקם במיקום מרכזי בתערוכה (Hall 5 SI84) לצד חברות התקשורת המובילות בעולם. שטח הביתן מחולק ל- 3 מתחמים: מתחם ביתני תצוגות, מתחם מפגשים עסקיים ו"חנות" אפליקציות StartAppNation, המציגה כ- 80 אפליקציות על גבי מסכים אינטראקטיביים. האפליקציות יוצגו וישווקו על ידי צוות של 20 העובדים מהנספחויות הכלכליות ברחבי העולם, אשר ייצרו את הקשרים הראשוניים בין המפתחים הישראלים והאורחים בביתן הישראלי ועל ידי אנשי מכון היצוא.

MWC_2015
התעניינות עצומה בביתן הישראלי

הנספחויות הכלכליות סייעו ביצירת פגישות בין כ-120 חברות הייטק ישראליות, לבין גורמים זרים: ספקיות תקשורת, אינטגרטורים ועוד.

אנחנו מאחלים הצלחה רבה לכל החברות הישראליות בתערוכה!

 

*התמונות באדיבות עופר ברמי

צור קשר עם:

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל