מפתח טכנולוגיה לאבטחת מידע? מתעניין בשוק האיטלקי? ה-Cyber Security Summit במילאנו זו ההזדמנות שלך!

בחודש אפריל הקרוב יתקיים במילאנו כנס בנושא אבטחת מידע, שלצדו תערוכה. החברות האיטלקיות הגדולות במשק משתתפות ומבקשות למצוא את הפתרונות הטכנולוגיים, שיסייעו להן להתמודד עם אחת הבעיות הגדולות של התקופה, מתקפות הסייבר. בשנה שעברה החברות הישראליות, שהשתתפו, הציגו פתרונות טכנולוגיים מתקדמים והצליחו לעורר עניין רב. ההרשמה לכנס השנה נפתחה בימים אלה. לפרטים נוספים, אפשר לפנות לנספחות המסחרית במילאנו.

cyber security 2015

היום ברור, כי אבטחת מידע אינה רק טכנולוגיה, שנועדה לייצר את ההתאמות הנדרשות בכדי להתגונן מפני פרצות אבטחה והתקפות במערכת הממוחשבת, אלא תהליך שלם ומתודולוגיה, שהחברה או המותג צריכים לשלב עם אסטרטגיית ניהול הסיכונים שלהם. שוק פתרונות אבטחת המידע גדל בקצב מהיר ומעסיק עד מאוד את העסקים הפרטיים והארגונים הציבוריים בעולם, אך גם הפך להיות חלק בלתי נפרד מאסטרטגית המגננה של כל מדינה, בהתחשב באיומים ובהתקפות האינסופיים, הקיימים היום על תשתיות ציבוריות קריטיות.

ב-16 באפריל 2015, יתקיים במילאנו כנס העוסק בנושא אבטחת המידע. ועידה זו מציעה הזדמנות לפגוש את מיטב המומחים האיטלקים, שיציגו את היישומים המוכרים להם בתחום. בוועידה צפויות להשתתף החברות האיטלקיות הגדולות ביותר במשק, המחפשות את הפיתוחים הטכנולוגיים החדשים הקיימים בשוק.

בשנה שעברה, שש מאות חברות איטלקיות מתחום התשתיות והאנרגיה, ביטוח, מדיה ו-IT, בנקים, חברות אשראי ומימון ואפילו מותגי אופנה וחברות ענק בתחום המזון השתתפו בכנס הגדול והנספחות הצליחה להפיק בעזרת מארגני התערוכה ביתן ישראלי פעיל עד מאוד, בו התארחו שש חברות ישראליות מהתחום, שקיימו עשרות פגישות B2B עם אותן ענקיות. החברות הישראליות הציגו את הרעיונות והפיתוחים, הצליחו להכיר ולייצר רשת טובה של קשרי עבודה עם אנשי מפתח ומקבלי החלטות בתעשייה המקומית וזכו לתשומת לב רבה גם בכלי התקשורת המקומיים שסיקרו את הועידה.

הנספחות המסחרית במילאנו ליוותה את החברות, סייעה להן מבעוד מועד ובמהלך הכנס ובפעילות לאחר הכנס.

נמרוד קוזלובסקי, מהשותפים בקרן ההשקעות JVP ומנהל חממת הטכנולוגיה Cyber Labs של הקרן, שהשתתף בוועידה בשנה שעברה ואף הרצה בה מספר: "תערוכת אבטחת המידע במילאנו הנה תערוכה מכובדת ומושקעת, הכנס שהתקיים לצידה היה מאוד מקצועי וניתן היה לראות בו ייצוג לחברות האיטלקיות המובילות. חברה ישראלית, שמתעניינת בשוק האיטלקי וסימנה אותו כשוק מטרה משמעותי, בהחלט יכולה למצוא הרבה עניין בתערוכה והייתי ממליץ לה בהחלט להשתתף וכך למצב עצמה בשוק המקומי".

בימים אלה, ההרשמה לתערוכה נפתחה ובנספחות כבר התחלנו לעבוד על הביתן הישראלי. גם השנה, נסייע ככל האפשר לחברות שיגיעו ונתאם עבורן פגישות עם חברות מטרה על פי בקשתן. בנוסף, בזכות הקשרים הטובים שנרקמו עם מארגני האירוע, לחברות הישראליות מוצעים תנאים נוחים ואפשרויות תצוגה טובות.

חברות בתחום המתעניינות בפרטים נוספים יכולות לפנות אלינו בנספחות במייל:  milano@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

נטלי גוטמן-חן

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל