מגוון של אירועים באוקראינה- הזדמנויות לתעשייה הישראלית

שנת 2015 החלה והנספחות המסחרית בקייב רוצה לחשוף את קהל היצואנים הישראלי בפני האירועים המקצועיים, שיתקיימו השנה באוקראינה.

מדי שנה מתקיימים באוקראינה אירועים מקצועיים רבים במגוון תחומים ובערים רבות במדינה.

WIne Odessa

דוגמא לאירוע בסקטור המזון הוא אירוע היין באודסה "Wine & Winemaking", המתקיים בחודש מרץ ובו מוצגים יינות ומשקאות אלכוהוליים אחרים (spirits). האירוע יכלול הצגה של טכנולוגיה חדשה וציוד לייצור יין, הצגת סיפורי הצלחה של המפיצים האוקראיניים המובילים, תוך יצירת אפשרות לשיתופי פעולה עתידיים עם חברות מסביב לעולם.

 

Agro 2015אירוע בולט בסקטור החקלאות הוא 2015 Agro, אירוע תעשיית החקלאות, שייערך ביוני השנה. התערוכה היא הגדולה בחבר המדינות ובמזרח אירופה וב-2014 כללה יותר מ-900 משתתפים מ-16 מדינות. "אגרו 2015" יתקיים בקומפלקס מרכז אקספו של אוקראינה (Expocenter) המרשים. בין המארגנים, משרד החקלאות של אוקראינה בשיתוף עם ארגוני הגג השונים בתחום החקלאות באוקראינה.

 

Beauty kyivתערוכה בינלאומית בתחום הקוסמטיקה ותעשיית היופי תתקיים בעיר קייב בחודש ספטמבר- אינטרצ'ארם (interCHARM). בתערוכה מציגים רבין ויותר מ-30,000 אלף מבקרים נכחו באירוע בשנה שעברה. ישראל ידועה בעולם בזכות מוצרי ים המלח האיכותיים, אך ישנם תחומים נוספים בהם ניתן להרחיב את הפעילות של חברות ישראליות באוקראינה.

 

אלו רק כמה דוגמאות מתוך מגוון רחב של אירועים, המתקיימים השנה באוקראינה. אנו מזמינים חברות ישראליות לבחון את הרשימה ולפנות אלינו לסיוע במידע נוסף והשתתפות אפשרית באירועים.

 

צור קשר עם:

יליזבטה סולוביוב

שלח הודעה

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל