מפגש בין לאומי בתחום ה”גיימינג”

Casual Connect היא תערוכה ומפגש בינלאומי המתקיים 3 פעמים בשנה באמסטרדם, סינגפור וסן פרנסיסקו.

המפגש האחרון התקיים בתחילת פברואר בהולנד בהשתתפות של למעלה מ- 6000 איש. במפגש השתתפו 30 חברות מישראל, כשחברת StartApp הישראלית נתנה את החסות לאירוע הפתיחה של התערוכה.

מהחברות הבולטות מישראל, שהשתתפו באירוע, ניתן למנות את Mobco Media, המפתחת אפליקציות לטלפונים סלולריים, Trophit, המפתחת אפליקציות למפרסמים, Side-kick, העוסקת בפלטפורמות פרסום iMagine MachineInneractive, Gingee ואחרות.

במסגרת הכנס, ארגנו אנשי הנספחות המסחרית בהולנד לחברות הישראליות מפגשים עם חברות הולנדיות בולטות כדוגמת Newzoo, Wing mobile וכן עם מנהלי קרנות השקעה כדוגמת IMEX Capital.

Casual Connect2015
Casual Connect 2015

 

ענף הגיימינג הפך בשנים האחרונות לאחד הענפים המובילים, כאשר כמה עשרות חברות ישראליות בענף זה התפתחו מאד בשנים האחרונות וחלקן נחשבות מובילות את התחום בעולם.

הענף התפתח בשנים האחרונות לצד התפתחות האינטרנט ויחד עמו התפתחה קהילת ה”גיימרים”. אלה הקימו קהילות מקוונות באתרים ייעודיים כדי לעסוק בתחביבם, תוך שימוש ברשתות חברתיות מקוונות, פורומים וכיוצא בזה. במסגרת קהילות אלו השחקנים יכולים להחליף חוויות, לשחק זה כנגד זה במשחק רשת, לדון במשחקים ואף להשתתף בטורנירים. טורנירים אלו התפתחו אף הם ולעתים הם נושאים פרסים כספיים. באחרונה נוצר גם התואר “פרו-גיימר” (Pro-Gamer, גיימר מקצועי), ככינוי לגיימר המסוגל להתפרנס מתחביבו.

במפגש שנערך בין אנשי הנספחות המסחרית בהאג עם מפיק תערוכת Casual Connect, קרל קווינטון (Carl Quinton), הועלתה אפשרות לבחון קיום אירוע גיימינג בינלאומי בישראל במהלך שנת 2015. קווינטון הוזמן לביקור וסדרת פגישות בארץ על מנת להתקדם למימוש הרעיון.

הנספחות שמה לה כמטרה את הסיוע לחברות ישראליות מהתחום. אני קורא לחברות אלה לפנות והסתייע בנספחות להשגת קשרים עסקיים בהולנד, דנמרק ושבדיה.

צור קשר עם:

יורם גלעדי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל