חברות מים ישראליות השתתפו ביום טכנולוגיות במטה Abengoa בסביליה

בשבוע שעבר, ביקרה משלחת חברות מים ישראליות בספרד וקיימה יום טכנולוגיות במטה תאגיד Abengoa בסביליה.

הנספחות המסחרית במדריד יזמה את הביקור, אשר כלל משלחת בת 11 חברות מתחום המים, שהגיעה לפעילות בספרד. המשלחת גויסה בעזרת מכון היצוא, ונבחרה מתוך קטלוג רחב על ידי הצוותים המקצועיים של תחום המים בחברת אבנגואה.

ABANGOA4
עמי לוין, הנספח המסחרי במדריד וניב מורג, מנהל ענף המים במכון היצוא

 

7 נציגים מהארץ והיתר נציגים מקומיים, קיימו שתי פעילויות מרכזיות:

  • סמינר ופגישות במתכונת "יום טכנולוגיות" במטה תאגיד "אבנגואה" בעיר סביליה-
    אירוע, בו השתתפו מעל ל-50 בכירים ואנשי צוות טכני של תחום המים באבנגואה מ-4 תחומים: מו"פ, מכרזים ופרויקטים, פתרונות טכניים ופיתוח עסקי.בסיוע הנציג של חבורת אבנגואה בישראל אורגנו למשלחת כ- 50 פגישות עסקיות "אחד על אחד" עם הצוותים השונים, בהתאם לפתרונות ולפוטנציאל שילוב הפתרונות בתלקיט (פורטפוליו) של אבנגואה.

ABANGOA

צחי זלצר, נציג המינהל במטה הבנק בוושינגטון, השתתף באירוע, שכלל מצגת של נציג הבנק באירופה בנושא פעילות הבנק לטובת פיתוח סקטור המים והסניטציה באזור אמל"ט והקריביים, בדגש על מידע מעשי וסיוע בהשתתפות בפרויקטים.

הרציונל לקיום הפעילות הוא ניסיון לשלב בין הפתרונות החדשנים והייחודיים, שמציעות החברות מישראל עם היכולת המוכחת של החברות הספרדיות הגדולות בתחומי המים והפרויקטים ההנדסיים. זאת, מתוך שאיפה להעצים את פעילות החברות הישראליות מול מכרזי הבנק בתחומי המים והתשתית.

ABANGOA2
לפעילות הגיעו כ- 45 משתתפים מסקטור המים וההנדסה בספרד, שקיימו כ- 60 פגישות מתואמות מראש עם המשלחת מישראל. בין החברות הבולטות ניתן לציין את החברות הבאות Acciona, Agbar, FCC, Isolux, Indra, IMISTEC, SETA, Técnicas Reunidas, Sadyt, Gas Natural Fenosa, Repsol, כולן מובילות שוק, כשמרביתן השתתפו בדרג מנהל טכנולוגיה או CTO.

אנחנו שמחים על שיתוף הפעולה הפורה שנוצר ומצפים לפעילויות הבאות בתחום המים בפרט ובתחומים אחרים בכלל.

ABANGOA3

למידע נוסף, פנו אלינו!

צור קשר עם:

עמי לוין

שלח הודעה

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל