יש לכם סטארט אפ בתחום המכירה המקוונת? במילאנו מחפשים אתכם

בחודש אפריל הקרוב יתקיים במילאנו זו הפעם העשירית הפורום Netcomm e-Commerce, פורום הנחשב לאירוע המכירות והנטוורקינג החשוב בתחום המכירות האלקטרוניות. נציגים ומקבלי החלטות מטעם החברות והמותגים האיטלקים הגדולים בשוק עתידים להשתתף ביום בחיפוש אחר פתרונות חדשים לשיפור הנראות והמכירות ברשת. השנה יוקדש אזור ייעודי לחברות הזנק ועלות ההשתתפות עבורן מסובסדת וכוללת חבילת שיווק אטרקטיבית.

ecomm

על פי ההערכות, בשוק הבינלאומי קיימים למעלה ממיליארד צרכנים הרוכשים באופן קבוע מוצרים ברשת האינטרנט בשווי של למעלה ממיליארד אירו בשנה (!). בשנים האחרונות, גם המותגים האיטלקים זיהו את הפוטנציאל העסקי הגדול הקיים בשוק זה והחלו לחפש טכנולוגיות שיסייעו להם. לחברות האיטלקיות זהו שוק חשוב ומעניין במיוחד, לאור העובדה שהמילים "Made in Italy" הן מילות חיפוש שגורות, שצרכנים מכל העולם מחפשים הרבה ברשת.

בשנה שעברה, למעלה מ-100 חברות וכמה אלפי מבקרים נכחו באירוע, אותו מארגנת רשת נטקום, רשת המאגדת חברות וגופים מסחריים בעולם הדיגיטלי האיטלקי. מטרתם של מארגני התערוכה היא להפגיש בין חברות המעוניינות למכור מוצרים באופן מקוון לבין אנשי מקצוע ויזמים המפתחים ומספקים שירותים וכלים טכנולוגיים לשיפור המכירה המקוונת. במפגשים ובדיונים יעסקו בלקחים הנלמדים מהאפשרויות הקיימות כיום ומהם כלי המפתח להצלחה בפתיחת ערוצים חדשים בשוק.

ההשתתפות וההצגה של החברות והמוצרים כרוכה, כמובן, בעלות, אך היא כוללת הצגה טובה של לוגו החברה והפרופיל שלה בביתן החברה ובעמוד האינטרנט של הכנס, הופעה בקטלוג התערוכה, תגים מקצועיים לכל חברי המשלחת ובנוסף הזמנות חינם ללקוחות, שהחברה מעוניינת להזמין. בנוסף, 40 החברות הראשונות שירשמו לאירוע יקבלו הזדמנות להציג את עצמן באחת הסדנאות באירוע וזאת אם מדובר בחברה או מוצר מאחד הנושאים הבאים: תשלומים ברשת, מובייל, מחקר, שיווק ושירותים, טכנולוגיה, לוגיסטיקה וחווית הלקוח.

השנה, לראשונה, הוחלט לנצל את המעמד, בו בכירי התעשייה האיטלקית נפגשים ולהעניק הזדמנות מיוחדת לחברות הזנק צעירות, מתוך הבנה, כי אלו בעלות פוטנציאל רב בענף. במתחם ייעודי, שהוקצה בכנס, מעוניינים המארגנים לארח כ-10 חברות הזנק, שם הן יוכלו לקיים פגישות עם משקיעים פוטנציאליים ולהציג את הרעיונות החדשניים. חברות המעוניינות להציג במתחם זה צריכות להיות פעילות לא יותר משנתיים, שלא הוקמו כתוצאה ממיזוג של חברות או ממכירה של חברה אחרת ועל המוצר או השירות, שהן מציעות, להיות חדשני ובעל ערך טכנולוגי.

בנוסף לעלות המסובסדת להשתתפות בכנס, שמציעים המארגנים לחברות הזנק בתחום של מכירה מקוונת, חברות אלה יקבלו גם הזדמנות להשתתף בסדנא ייחודית בה יוכלו להציג עצמם בפני המשתתפים, כשהמטרה היא להציג בפני חברות גדולות טכנולוגיה ושירותים חדשים, שיסייעו לשפר את תהליך המבחר האלקטרוני.

חברות המעוניינות בפרטים נוספים ויצירת קשר עם המארגנים יכולות לפנות אלינו בנספחות במייל: milano@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

נטלי גוטמן-חן

שלח הודעה

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל