אופנה כחול לבן בשבוע האופנה של ברלין

פעמיים בשנה הופכת ברלין לבמה בינלאומית בתחום האופנה- בחודשים ינואר ויולי. למשך שבוע אחד הופכת ברלין למקום מפגש לאנשי תעשיית האופנה והמדיה העולמית ובמסגרתו מתקיימות תצוגות אופנה, תערוכות מקצועיות ואירועים רבים נוספים, המתרחשים סביבו. גם בר רפאלי לא נעדרה השנה מהשטיח האדום.

השנה, לראשונה, יצא שבוע האופנה לעיר הציורית פוטסדאם (מרחק של 25 דק' נסיעה מברלין) ותחת המותג Potsdam Now התקיימו בו אירועי אופנה שונים' שהיו חלק רשמי משבוע האופנה הידוע של ברלין.

ביוזמת הנספחות המסחרית בברלין ובשיתוף עם מפיק האופנה הגרמני ד"ר קרל-ריינר פון דר (Karl-Rainer von der), הוקדש ערב הפתיחה כולו לאופנה כחול לבן , והשיק את אירועי השנה המיוחדים של שנת היובל ליחסים הדיפלומטיים והכלכליים בין המדינות, שאנו מציינים השנה.

 

צלם: Ulrich Gessner
צלם: Ulrich Gessner

 

ערב הפתיחה התקיים ביום שלישי שעבר, 20.1, ולאחר דברי פתיחה של השגריר, יעקב הדס הנדלסמן וראש עיריית פוטסדאם, יאן יאקובס (Jann Jakobs), הוצגו קולקציות של ארבעה מעצבי אופנה ישראליים: שני צימרמן, ציון ענבהפראו בלאו, ואפרת קליג,.

הדוגמנית הישראלית רומי נסט, פתחה את מסלול התצוגות. לערב הגיעו כ-500 איש בהזמנת הנספחות המסחרית והשותפים השונים לאירוע, ביניהם קנייני אופנה, בלוגרים, גורמי מפתח בעולם האופנה ותקשורת מקומית רבה, שכיסתה את האירוע וסיפקה זווית חיובית ואופנתית על ישראל.

לתמונות מהאירוע- היכנסו.
האירוע סוקר בהרחבה בתקשורת הגרמנית. הנה כמה דוגמאות:

לאלו שמעוניינים לעשות קפיצה אופנתית נוספת לגרמניה השנה, תהיה עוד הזדמנות. ב-31 באוקטובר יתקיים אירוע לרגל שנת היובל ליחסים בין גרמניה וישראל בבית האופרה של לייפציג. בית האופרה מקיים מדי שנה ערב גאלה עם תצוגת אופנה של שמלות ערב בעיצובם של מעצבים צעירים הנבחרים בתחרות נושאת פרסים. השנה בחרו המארגנים לפנות גם אל מעצבים ישראלים.

התחרות השנה פתוחה לכל מעצבי האופנה באשר הם ולא רק למעצבי שמלות ערב. מתוך המועמדים ייבחרו עשרה מציגים ושלושת המקומות הראשונים גם יזכו בפרס כספי: 2,000 יורו למקום הראשון, 1,000 יורו למקום השני, ו-500 יורו למקום ה-3.

ניתן לשלוח תמונות של דגם השמלה שעיצבתם (לפחות שלוש תמונות: מלפנים, מאחור ומהצד) בגודל A4 ולצרף מסמך קורות חיים תמציתי, תמונת פורטרט וטופס חתום שניתן לקבל אותו בפניה למייל –  info@leipziger-opernball.com עד ה-20 ביוני.

צור קשר עם:

חמדת שגיא

שלח הודעה

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל