ביקור משלחת סייבר ישראלית שנייה ללונדון

בהמשך להצלחת ביקור משלחת הסייבר הראשונה ללונדון, שהתקיים בחודש יוני 2014, 10 חברות אבטחת סייבר מובילות הוזמנו להצטרף למשלחת שתבקר בלונדון בין 3 – 5 בפברואר, 2015.

יש עניין רב בפתרונות הסייבר הישראלים עבור ענפי תעשיה מובילים בבריטניה. לפיכך היו מאמצים רבים להעמיק את שיתוף הפעולה בין שתי המדינות בנושא, אשר התבטאו בביקורם של בכירים בממשלת בריטניה והמשטרה – שר הקבינט פרנסיס מוד וממשטרת המטרופוליטן ניצב סר ברנרד הוגאן-האו.

הפתרונות המוצעים על ידי נציגי המשלחת הישראלית מתמקדים בהגנת סייבר עבור תשתיות לאומיות קריטיות. לכן, הביקור בן שלושת הימים יתמקד בפגישות עם נציגים שונים מתעשיות האנרגיה ומים.

את המשלחת ללונדון, שאורגנה על ידי הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה בלונדון בשיתוף מכון היצוא הישראלי, יוביל ד"ר טל שטיינהרץ, CTO  של מטה הסייבר הלאומי במשרד רה"מ.

נתן צרור, הנספח הכלכלי בשגרירות ישראל בלונדון ציין כי "היחסים בתחום הסייבר בין ישראל ובריטניה חזקים וחשובים. לישראל יש למעלה מ -20 שנות ניסיון בתחום הסייבר אשר בריטניה יכולה להפיק תועלת רבה וביחוד עבור סקטור ההגנה על תשתיות לאומיות קריטיות ממנה היא מודאגת. משלחת הסייבר הראשונה שלנו ביוני האחרון יצרה תשתית חשובה עבור שותפות זו והביקור בחודש פברואר הינו צעד חשוב מאוד בבניית המומנטום החיובי ".

הביקור יספק הזדמנות לחברות הישראליות להיפגש עם שותפים פוטנציאליים, לקוחות, משקיעים ועמיתי תעשייה בבריטניה. לכן, המטרה הבסיסית של הביקור הזה היא לתת הזדמנות לחברות הישראליות ליצור שותפויות בבריטניה, תוך בחינת שיתופי פעולה שפותחים אפיקים חדשים לשווקים באירופה ובעולם.

התכנית תכלול דיון שולחן עגול פרטי, מפגשי נטוורקינג, יום עיון, מצגות ופגישות אחד-על-אחד וקבלת פנים בערב לעוסקים בפעילות סייבר.

צור קשר עם:

נתן צרור

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל