ענקית המדיה אקסל שפרינגר מזמינה סטרט אפים ישראליים לברלין

Plug and Play, האקסלרטור הטכנולוגי (תכנית האצה לסטרט-אפים) של תאגיד המדיה אקסל שפרינגר (Axel Springer) מזמין סטרט אפים ישראליים בתחומי פרסום, תוכן, מערכות תוכן לרכב, שירותי בריאות מקוונים ומיזמים של כלכלה שיתופית להשתתף בסבב הבא של התוכנית, שייפתח בחודש מרץ בברלין.

Axel Springer
תאגיד המדיה אקסל שפרינגר

 

לצורך בחירת החברות, מנהלי התוכנית יגיעו לביקור מיוחד בארץ ויקיימו פגישות עם המועמדים השונים במסגרת אירוע  שיתקיים במתחם SOSA בֱ- 19 בינואר בתל אביב.

תוכנית ההאצה תימשך שלושה חודשים במשרדי החברה בברלין, במהלכם יזכו היזמים לליווי וייעוץ מקצועי של מנטורים וכן קשרים לשוק הגרמני והאירופי. כמו כן הסטארט-אפים יזכו למענק של 25 אלף אירו בתמורה ל-5% ממניות החברה שיינתנו לאקסל שפרינגר.

מדובר בפעם השנייה, שאקסל שפרינגר פונה לקהל הסטארט-אפים הישראלי, לאחר שקיימה אירוע דומה במאי 2014 באוניברסיטת תל אביב, אז התקבלו 5 סטרט-אפים ישראליים מתוך 9 סה"כ, להגיע לברלין ל 3 חודשי התוכנית:
Broadsay, Shopeat, GetJob, Vicomi, Emerald Medical Application

בתום תקופת התוכנית, זוכים היזמים להציג את החברות שלהם בפני קרנות סיכון נבחרות מגרמניה ומארצות הברית ויזמים מצטיינים יוכלו להמשיך לתכנית האצה נוספת בעמק הסיליקון שבקליפורניה.

בתמונה: יאיר לפיד, שגריר ישראל בגרמניה יעקב הדס-הנדלסמן, הנספחת המסחרית בברלין חמדת שגיא ועורך העיתון Bild קאי דיקמן.
בתמונה: שר האוצר דאז יאיר לפיד, שגריר ישראל בגרמניה יעקב הדס-הנדלסמן, הנספחת המסחרית בברלין חמדת שגיא ועורך העיתון Bild קאי דיקמן. ביקור במשרדי Plug & Play.

אקסל שפרינגר הוא אחד המו"לים המובילים בגרמניה והפך במרוצת השנים לאחד הגדולים והמשפיעים בגרמניה ובכלל. החברה מוציאה לאור מאות עיתונים ומגזינים ומחזיקה ברשתות רדיו וטלוויזיה שונות. אקסל שפרינגר מונפקת בבורסה בגרמניה לפי שווי של 4.31 מיליארד דולר, נכון להיום. העיתון הנמכר ביותר של הקבוצה הוא ה"בילד" (Bild). עיתון זה הוא גם הנמכר והנקרא ביותר באירופה ומספר קוראיו נאמד בכ-12 מליון איש, מדי יום. כל עיתוני קבוצת אקסל שפרינגר ידועים בעמדותיהם הפרו ישראליות. אחד מעקרונות היסוד עליהם מתחייב כל עיתונאי המועסק בקבוצה הינו לפעול למען פיוס עם העם היהודי והגנה על זכויותיה של מדינת ישראל.

ב־2005 החלה החברה לפתח נוכחות דיגיטלית משמעותית. בניגוד לחלק ממתחרותיה, היא לא הקימה אתרים בעצמה, אלא רכשה עסקים מבוססים עם פוטנציאל גדילה במספר תחומים דיגיטליים.

בחודש מאי 2014 הודיעה אקסל שפרינגר על רכישת אתר יד2 מ"וואלה"  (שבבעלות בזק) תמורת 806 מיליון שקל. הכניסה לישראל היא חלק מאסטרטגיית התרחבות מתמשכת של תחום מודעות הלוחות המקוונים באקסל שפרינגר. לאחרונה פורסם, כי החברה מתמודדת על מכרז לרכישת אתר השוואת המחירים הישראלי זאפ.

למידע נוסף, אנא פנו אלינו!

צור קשר עם:

חמדת שגיא

שלח הודעה

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל