מרצדס-בנץ מניעה את סקטור הרכב בטורקיה קדימה

מרצדס-בנץ טורקיה (Mercedes-Benz Türk), החטיבה המקומית של Daimler AG, הוציאה לשוק 200,000 משאיות כבדות ממפעל אקסריי (Aksaray) במרכז אנטוליה. אבן דרך הייצור מציינת גם את סיום השקעת השדרוג של החברה במפעל Aksaray לבניית אולם ייצור חדש, שיוסיף 10,000 מ”ר ויגדיל את כושר הייצור השנתי, השקעה שעמדה על 20 מיליון אירו. מדובר במפעל מודרני, שהקמתו החלה עוד בשנת 1986.

בטקס שנערך במפעל, אמר סטפן בוכנר (Stefan Buchner), מנהל מרצדס-בנץ משאיות (Mercedes-Benz Trucks), כי מפעל אקסריי היה מרכיב מרכזי ברשת יצור משאיות מרצדס-בנץ. אבן דרך זו, שהחברה חוגגת בימים אלו, מדגישה את העובדה ש- 200,000 משאיות, פירושן גם 200,000 כלי רכב איכותיים של מרצדס-בנץ, שיוצרו בזכות 1,700 העובדים המוסמכים והמסורים ביותר של החברה.

משאית מרצדס-בנץ

מרצדס-בנץ טורקיה כיום היא בעלת שני מפעלים גדולים לייצור משאיות בטורקיה, הממוקמים בערים אקסריי Aksaray ו- Hosdere, איסטנבול. המפעלים הללו מספקים משאיות לשוק הטורקי וכן מייצאים משאיות כבדות לעוד 70 מדינות ברחבי העולם. הייצוא מהווה כ- 40% מהיקף ייצור המשאיות ו- 78% מהיקף הייצור הכולל של האוטובוסים.

טורקיה היא שוק המכירות השלישי בגודלו בעולם עבור מרצדס-בנץ משאיות, אחרי ברזיל וגרמניה. כמו כן, יש לציין, כי טורקיה בכלל מהווה מרכז פעילות חשוב בתעשיית הרכב העולמית. מדובר במדינה עם  אחת הכלכלות התוססות ביותר בקרב מדינות מתפתחות והיא גשר טבעי בין המזרח והמערב, המשמש כצומת בין יבשות אסיה ואירופה.

להזדמנויות עסקיות בסקטור הרכב בפרט והזדמנויות עסקיות בכלל, אנא פנו אלינו!

צור קשר עם:

יוסף (ג'ואי) אברהם

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל