המפעילה הסלולרית הבלגית Mobistar מגדילה את נוכחותה ב"אינטרנט של הדברים"

Flickr: Michael Coghlan

המפעילה הסלולרית הבלגית Mobistar, שידרגה מיליון כרטיסי SIM של מכשירי חשמל, ה"אינטרנט של הדברים" הופך להיות הפעילות האסטרטגית המובילה למפעילה הסלולרית.

עם נתח שוק של כ-70%, Mobistar הינה המפעילה הסלולרית המובילה בבלגיה בחיבור אלחוטי של מכשירים לאינטרנט, המאפשר חיבור לכל מיני יישומים, מניהול מצב התנועה בדרכים וכלה בחיסכון באנרגיה. לרגל אירוע M2M) Machine-to-Machine) שלה בבריסל, הודיעה Mobistar, כי יותר ממיליון מכשירים מחוברים באמצעות כרטיס ה- SIM של החברה, דבר שהופך אותה לחברה המובילה בתחום חיבור המכונות בבלגיה. כ-55% מכרטיסי ה-SIM המותקנים במכשירים חשמל בלגים ו-45% במכשירי חשמל מחוץ לבלגיה, פעילות M2M מוסיפה כ-275 מיליון אירו להכנסות החברה.

חברת Mobistar מתכוונת להישאר החברה המובילה בשוק M2M הבלגי. לאחרונה מלאו 13 שנים לפעילות של החברה בתחום זה, בהן מהווה החברה חלוצה בהתקנת כרטיסי ה-SIM לתוך מכשירים.

על פי הערכות, מספר מכשירי החשמל המחוברים ביניהם בעולם בטכנולוגית M2M יגדל מ-307 מיליון מכשירים היום לכ-5 מיליארד בסוף שנת 2015, ואף לכ-25 מיליארד התקנים מחוברים בשנת 2020. Mobistar טוענת, כי באמצעות המומחיות שלה, באפשרותה לסייע לחברות לעשות את המעבר המוצלח לפלטפורמות סלולריות.

חברות ישראליות בעלות טכנולוגיות מתאימות ספציפית לתחום זה, מוזמנות לפנות לנציגות משרד הכלכלה בבריסל במייל: Brussels@israeltrade.gov.il.
מקור הידיעה: De Tijd

צור קשר עם:

גל מור

שלח הודעה

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל