חברות ישראליות מוזמנות להשתתף בתחרות Code_n במסגרת תערוכת CeBIT הבינלאומית

קול קורא לסטארט-אפים ישראלים להשתתף בתחרות Code_n במסגרת תערוכת CeBIT הבינלאומית!!

תחרות Code_n מתקיימת במסגרת תערוכת CeBIT בעיר הנובר (Hannover), בגרמניה בין התאריכים 16-20 במרץ 2015 ומחפשת סטארט-אפים, שמציעים פתרונות תוכנה וחומרה למודלים עסקיים מבוססי היי-טק שיתרמו לפיתוח של "האינטרנט של הדברים" (Internet of Things (IoT)). התחרות מתמקדת בארבעה נושאים עיקריים: Digital Life, Smart City, Future Mobility ו- Industry 4.0.

Code_n

50 הפיינליסטים יציגו את היוזמות שלהם בחלל בגודל 5000 מ"ר במסגרת תערוכת CeBIT הבינלאומית. תערוכת CeBIT היא בין תערוכות המחשבים הבינלאומיות הגדולות והחשובות ביותר בעולם. עם מרחב תצוגה של יותר מ450,000 מ"ר ומעל 850,000 מבקרים, היא יותר גדולה מתערוכות COMPUTEX  ו-COMDEX.

התמודדות בתחרות Code_n, שמתקיימת במסגרת CeBIT, תעניק ליזמים ויזמיות לא רק כיסוי תקשורת בינלאומי רחב, אלא גם תסייע ביצירת קשרים ומציאת משקיעים. בשנה שעברה נרשמו לתחרות 450 מתמודדים מ-60 מדינות שונות. 50 הפיינליסטים יזכו בהצגת היוזמה שלהם ללא תשלום בתערוכה. הזוכה היחיד יזכה בסכום של 30,000 יורו לפרויקט שלו/ה. מבין השותפים לתערוכה השנה: EY, Accenture, Trumpf, EnBW, Google, BITKOM, Continental ועוד.

למידע נוסף ניתן להיכנס לאתר התחרות ולשאלות נוספות ניתן לפנות ליונתן המפל, מהנספחות המסחרית בברלין במייל: berlin@israeltrade.gov.il. מארגני התחרות יצרו בלוג, blog.code-n.org, שמרחיב על הנושאים המרכזיים שהוצגו וכן דף פייסבוק, facebook.com/CODEoftheNEW, המעודכן בחדשות האחרונות.

תאריך סגירת ההרשמה הוא ה-14 לבדצמבר 2015, אז זה הזמן להירשם ולזכות בהזדמנות החד פעמית.

צור קשר עם:

חמדת שגיא

שלח הודעה

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל