הכירו את ראש העיר החדש של קייב

קייב הינה בירתה של אוקראינה – עיר דינמית, צעירה, עם שטחים פתוחים וירוקים. עיר של סטודנטים, אומנים, אנשי תרבות ועוד. בשנה האחרונה קייב נכנסה לתקשורת העולמית בעקבות האירועים הדרמטיים ולאחרונה מתחילה להתאושש.

בעיר מתגוררים קרוב ל-4 מיליון תושבים (כחצי מכלל אוכלוסיית ישראל), והיא מהווה את המרכז הפיננסי והעסקי של אוקראינה. העיר תורמת לתמ”ג של אוקראינה קרוב ל-20% ותושביה נהנים מהכנסה גבוהה יחסית לשאר המדינה.

לצד זאת, קייב מתמודדת עם מגוון של אתגרים איתן מתמודד כל מטרופולין אחר בעולם – הצורך לספק רמה גבוהה של שירותים מוניציפליים, להתנהל ביעילות כלכלית ולנצל בצורה חכמה את המשאבים העומדים לרשותה. בנוסף, בשנה האחרונה אוקראינה בכלל וקייב בפרט מתמודדים עם הצורך במקורות אנרגיה. חברות ישראליות בעלות פתרונות ליעילות אנרגטית יכולות לתת פתרונות מתקדמים ואנו מזמינים חברות אלו לפנות אלינו. 

ראש העיר החדש של קייב הינו ווטאלי קליצ’קו (Vitali Klitschko), הידוע בעולם בתור מתאגרף מוצלח ואישיות ציבורית פרו-מערבית. במסגרת תפקידו החדש כראש העיר, מר קליצ’קו הצהיר, שהוא מעוניין לשלב טכנולוגיות מתקדמות בניהול העיר. חברות ישראליות ידועות בעולם כבעלות פתרונות חדשניים במגוון תחומים ,כגון ניהול משקי המים,יעילות אנרגטית ופלטפורמות IT לעיר חכמה.

בהמשך לפעילות הנספחות הכלכלית באוקראינה, ראש העיר של קייב יגיע לישראל להיפגש עם ראשי הערים של תל אביב וירושלים כדי להדק את הקשרים התרבותיים וכלכליים בין אוקראינה לבין ישראל.

במסגרת הביקור, שיתקיים ב-3.11 יתקיים מפגש עסקי בין המשלחת הרשמית לבין חברות ישראליות, במהלכו יציגו האורחים את החזון שלהם לפיתוח העיר, צורכי העירייה, פרויקטים עתידיים בקייב ודרכי התמיכה של העירייה באנשי עסקים זרים. זהו ביקור רשמי ראשון של ראש העיר החדש בתפקידו ואני שמחה, שחברות ישראליות יזכו הראשונות לשמוע על ההזדמנויות בקייב.

אני מזמינה כל החברות הישראליות, שמעוניינות להשתתף במפגש לפנות אלינו.

צור קשר עם:

יליזבטה סולוביוב

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל