תערוכת המזון סיאל 2014

סיאל הינה אחת התערוכות החשובות ביותר באירופה בנושא מזון ושתייה. התערוכה מתקיימת אחת לשנתיים ומביאה מוצרים מכלל רחבי העולם. זוהי הזדמנות אידיאלית לפגוש קונים חדשים, זמן פנים אל פנים עם שותפים קיימים וזמן לחלוק חוויות עם חברות אחרות. השנה בלטה במיוחד תחושת הסולידריות והתמיכה של המותגים הישראליים, אשר רבים מהם הכירו אחד את השני ותמכו אחד בשני על מנת להפוך את זמנם באירוע לאפקטיבי וממצה.
במהלך חמישה ימים, התקיימו לפחות 250 פגישות עם נציגים מלמעלה מ – 20 מדינות אשר פקדו את הביתן הישראלי. כ- 14 חברות בריטיות ביקרו בביתן וברובן המכריע נקבע עבורם פגישות אישיות מראש. חלק מאותם פגישות היו על מנת להתרשם ממוצרים חדשים, ואחרים היו בשיחות מתקדמות על הפצת מוצרים. חלק מהחברות הבריטיות התרשמו עד כדי כך שהן שוקלות ביקור בישראל על מנת להעמיק את הקשרים ולגלות הזדמנויות נוספות.
הצלחה אמיתית בתערוכה כגון סיאל יכולה להימדד רק בחודשים שלאחר מכן, אם וכאשר הזמנות נעשו וחוזים יחתמו. עם זאת, עצם ההשתתפות בתערוכה בסדר גודל כזה מספקת לחברות הישראליות את ההזדמות להכיר טוב יותר את הדרישות של השוק הבינלאומי . בסך הכל נציגי המפיצים והיבואנים הבריטיים שהבאנו לביתן הישראלי היו מרוצים מאוד מהפגישות עם החברות הישראליות שהציגו את מוצריהן שם.
גם מצד החברות הישראליות הובעה שביעות רצון גבוהה מהפגישות “הבריטיות”.

צור קשר עם:

נתן צרור

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל