חולם למכור לפראדה את האפליקציה שפיתחת?

Untitled

מעצבי האופנה האיטלקיים מבינים, שהם חייבים ליישר קו עם הטכנולוגיה הלבישה המתפתחת. בשיתוף עם לשכת מסחר האופנה האיטלקית (Camera della Moda) ובנק Intesa Sanpaolo הוקם מסלול מיוחד וחממה לחברות הזנק המפתחות טכנולוגיה או אפליקציה בתחום האופנה שישאירו אותם מעודכנים

טכנולוגיה לבישות או בעגה המקצועית ה-“wearables” הם אחד הנושאים החמים היום בעולם, הכוונה לאביזרי לבוש הכוללים סנסורים, מסכים וטכנולוגיות אחרות היודעות לאסוף על המשתמש מידע ולהעניק לו חווית שימוש ייחודית לו. מאז הופעתם של משקפי GOOGLE בשנת 2012, החל הנושא לצבור תאוצה והיום זוהי אחת המגמות הטכנולוגית המסקרנות ביותר שכל חברות הענק לוקחות בה חלק ונושאות את דגלה. Apple והשעון שהציגה בחודש שעבר, Intel והטקסטיל החכם, LG, סמסונג ועוד. התעשייה הזו כבר מגלגלת מיליארדים והחיפוש אחר המוצר הטכנולוגי הבא שיהיה לביש ואופנתי נמשך בלהט כל הזמן.

ניתן להתייחס אל תחום הטכנולוגיה הלבישה כחלק מטרנד ה-IOT- האינטרנט של הדברים. מומחים בתחום מציינים, שזהו חלק משינוי אדיר שתעשיית המובייל כולה עוברת בימים אלה. לאט לאט, המכוניות, הבתים והערים הופכים חכמים יותר ויותר, והמגמה הזאת, כך טוענים, רק הולכת ומתחזקת ובקרוב היא תהיה חלק בלתי נפרד מחיינו. כדי שהשינוי הזה יקרה בהצלחה, תעשיות ההייטק והאופנה צריכות להפוך קרובות. האתגר שעומד בפני תעשיית הטכנולוגיה הוא ליצור מוצרים מושכים, תעשיית האופנה צריכה מצדה, לאמץ חשיבה “טכנולוגית”, לכן ההערכה היא כי שתי התעשיות ישפיעו מאוד זו על זו בשנים הקרובות.

מגמה זו מגיעה גם אל בתי האופנה הגדולים באיטליה ובפרט כאן במילאנו, שידועה כאחת מבירות האופנה העולמיות. מעצבי האופנה האיטלקיים הגדולים והמוכרים מבינים גם הם את הצורך באימוץ הטכנולוגיה על מנת להמשיך ולהישאר אטרקטיביים וזמינים עבור לקוחותיהם. הבנה זו יכולה להיות הזדמנות עבור חברות סטארט אפ ישראליות המפתחות טכנולוגיה לבישה, או לחילופין אפליקציות, שיאפשרו קשר טוב יותר עם הצרכן, מעקב אחר הקולקציות החדשות או רכישה מהירה של מוצרים.

Decoded Fashion בשיתוף עם לשכת מסחר האופנה (Camera della Moda) ובנק intesa sanpaolo היא סדרה של אירועים גלובליים המתקיימים ב-12 מדינות ונועדו להפגיש בין מקבלי החלטות בעולם האופנה, היופי וה-Retail יחד עם חברות טכנולוגיה מתפתחות ומבוססות. המשימה של היוזמה מאחורי האירועים היא לחשוף בפני קהילת האופנה רעיונות חדשים וטכנולוגיות ולטפח שיתוף פעולה בין חברות ההזנק, המעצבים, הקמעונאים ואנשי המדיה בפורמט של ועידת פסגה אינטראקטיבית הכוללת הדגמות חיות, תצוגות אופנה, סדנאות אינטנסיביות עם מנטורים ותחרות בין חברות ההזנק.

אנחנו בנספחות נמצאים בקשר עם מארגני הסדרה, המחפשים חברות הזנק שיוכלו להשתלב בתוכנית הפיתוח. יזמים או חברות ישראליות המעוניינות בפרטים נוספים יכולות ליצור עמנו קשר במייל הנספחות.

צור קשר עם:

נטלי גוטמן-חן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל