קול קורא – אתם שומעים?

הקול הקורא השביעי להצעות מו”פ משותפות בין חברות גרמניות וישראליות יצא לדרך!

פרויקטים מאושרים ממומנים ע”י כספי המשרד של המדען הראשי בארץ (באמצעות ISERD, המנהלת הישראלית למו”פ האירופי) ו- ZIM, התוכנית המרכזית לחדשנות לחברות קטנות ובינוניות בגרמניה (באמצעות BMWi, משרד הכלכלה והטכנולוגיה הגרמני). התוכנית מנוהלת בשת”פ ובהתאם לנהלים של יוזמת EUREKA (לפרטים נוספים על היוזמה לחצו כאן).

EUREKA

ועכשיו שיודעים מאין מגיע הכסף – על מה בעצם מדובר?

הקול הקורא מציע לחברות ישראליות לקבל תמיכה בשלבים השונים של פרויקט מו”פ. התמיכה הינה בצורת מענק מותנה המגיע בדרך כלל עד ל- 50% מסך התקציב למחקר ופיתוח. על הפרויקט להתמקד בפיתוח מוצרים או שירותים בכל תחום טכנולוגי. יש לפתח מוצר או שירות עם פוטנציאל ייצוא גבוה ופוטנציאל שוק חזק בישראל, גרמניה ואירופה. על ההצעה לכלול לפחות חברה אחת מכל מדינה. למידע עדכני בנוגע לפרויקטים בילטרליים במו”פ לחצו כאן.

הקול הקורא הראשון הושק בשנת 2010, ומאז אושרו כבר 24 פרויקטים בין חברות גרמניות וישראליות בתחומים מגוונים כגון: חיסון אולטרסאונד לדגים בחקלאות ימית, מערכות לייזר לעבודה על פרוסות מוליכים למחצה, וטכנולוגיית ייצור של שריון.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם איש הקשר של ISERD, האמון על התחום בארץ, עוזי בר שדה, במייל uzi@iserd.org.il או בטלפון 03-5118185. מועד אחרון להגשת בקשה – 30/10/2014.

בהצלחה!

צור קשר עם:

חמדת שגיא

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל