חברות בולטות בענף ה-BROADCAST בהולנד מגלות עניין בטכנולוגיות ישראליות

17 חברות ישראליות מתחום המדיה הדיגיטלית (Digital New-Media) ישתתפו השנה בתערוכת המדיה הדיגיטלית IBC, שתערך באמסטרדם בין התאריכים 12-16 בספטמבר ויקיימו קרוב ל- 1000 פגישות עסקיות עם בכירי תעשיית המדיה הגלובלית. הפגישות תיערכנה בביתן התצוגה הישראלי, שמקימים משרד הכלכלה ומכון הייצוא הישראלי.

תערוכת IBC Amsterdam הינה מהאירועים המובילים בעולם בענף המדיה ומשתתפים בה מדי שנה כ-1,500 מציגים מ-160 מדינות, בנוסף ל- 50,000 מבקרים מהענף ועיתונאים, המחפשים חידושים בתחום המתפתח במהירות. התערוכה מתקיימת מאז שנת 1967 ובשנים האחרונות מארחת את מיטב חברות המדיה החשובות בעולם, בהן תאגידי שידור כמו BBC, CNN, FOX News, אקסל שפרינגר (,Axel Springer AG), NewsCorp HBO ורבים אחרים, וכן חברות תוכן והפקה של סדרות, פרסומות, חדשות ואירועים.

הביתן הישראלי בתערוכת IBC 2014 מוקם בשיתוף משרד הכלכלה ומכון הייצוא זו השנה השביעית ברציפות. השתתפות החברות הישראליות בתערוכה כוללת פגישות ממוקדות עם בכירים מחברות ותאגידי טלקום, תקשורת ומדיה, המתואמות עבורם מראש ע”י מערך הנספחים המסחריים של משרד הכלכלה הפועלים ברחבי העולם.

החברות הישראליות מציגות מגוון פתרונות טכנולוגיים מתקדמים הרלוונטיים לטכנולוגיות השידור וצריכת התוכן של ימינו, בהם אופטימיזציה של הורדה וצריכה של תוכן באמצעות טאבלטים ומכשירים ניידים, אינטראקציה של שידורי ווידאו ופרסונליזציה של התוכן למשתמש. תעשיית הניו מדיה הישראלית צברה בשנים האחרונות הערכה רבה מאוד בקרב תאגידי תקשורת, שידור ומדיה גלובליים הפועלים לשלב פתרונות וטכנולוגיות ישראליות שפותחו על ידי החברות הישראליות.
ibc pic

תעשיית המדיה העולמית עוברת תהליכים דרמטיים בשנים האחרונות. תהליכים אלה מתאפיינים במעבר מצריכת תכני שידור מקיפים לתכני שידור פרסונליים תוך התמקדות בקבוצות אוכלוסייה ע”פ חתכי גיל, תחומי עניין, מצב כלכלי ודמוגרפי וביתר שאת תוך מעבר להתמקדות במכלול האפשרויות והאינטראקציה של התוכן עם הצרכן. המכשירים הניידים מאפשרים כיום צפייה בתוכן בכל זמן ובכל מקום ומאפשרים את מעורבותו של הצופה בתוכן עצמו, לדוגמא בתוכניות ריאליטי. תחום נוסף, שצומח במהירות, הינו המסחור של התוכן המשודר, כלומר היכולת לפרסם באופן ממוקד ומתוחכם במהלך צריכת התוכן והיכולת של הצופה להשפיע על התוכן המשודר בזמן אמת.
החברות הישראליות המשתתפות בביתן הלאומי בתערוכה הן:

Applicaster  ,ABonAir, Beamr, Celeno, Fabrix, Kaltura, LiveU, Pixellot, Tecsys, Vbox, Vcodes, Videoflow ,Tvpoint, Vidmind, Vimmi, Vodience, Latto.

בין החברות, המתעניינות בטכנולוגיות הישראליות ואשר עמן נקבעו מפגשים, ניתן לציין שמות כמו LIBERTY GLOBAL– ענק עולמי שמרכזו בארה”ב ושהנהלת השלוחה האירופית שלו נמצאת באמסטרדם, חברת האחזקות ההולנדית TALPA, המחזיקה בזכויות על סדרות עולמיות ותכניות ריאליטי כמו “האח הגדול”, או THE VOICE OF HOLLAND , NOS המחזיקה בזכויות שידור של כל האירועים הרשמיים המתרחשים בהולנד, השלוחה ההולנדית של ענק השידור האירופאי RTL, המפעילה 7 ערוצי שידור טלוויזיוניים בהולנד בלבד, DUTCH VIEW החברה לתשתית מדיה הגדולה בהולנד ובעלת רשת השידור ההולנדית הגדולה ביותר המתמחה בשידורים חיים של אירועים גדולים, NPO – רשות השידור הרשמית של הולנד, KPN – מפעילת הסלולר הגדולה בהולנד ואחרים נוספים.

במסגרת המשימה לקידום הקשרים העסקיים בין החברות הישראליות המציגות בתערוכה וחברות הולנדיות, פנתה נציגות משרד הכלכלה בהולנד אל מרבית השחקנים הבולטים בענפי המדיה השונים במדינה במטרה לעניינם במוצרי המדיה הישראלים. כתוצאה מכך, חברות הולנדיות בולטות, המהוות את השדרה המרכזית של תעשיית הבידור המדיה והשידור בהולנד, הביעו עניין להיפגש עם החברות הישראליות, כאשר רק מהצד ההולנדי אנו צופים לכמאה מפגשים לחברות הישראליות עם נציגי הענף ההולנדים.

למידע ורישום להשתתפות בתערוכה, היכנסו לאתר הביתן הישראלי בתערוכת IBC.

צור קשר עם:

יורם גלעדי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל