משלחת חברות סייבר ללונדון

בסוף חודש יוני, משלחת של עשר חברות סייבר ישראליות הגיעה ללונדון לביקור בן שלושה ימים אשר כלל פגישות עסקיות עם נציגי בנקים ומוסדות פיננסיים בבריטניה.ראש המשלחת היה ד”ר נמרוד קוזלובסקי, שותף בקרן ההון סיכון JVP ומומחה בעל שם עולמי בתחום אבטחת מידע. ביקור זה, הראשון מסוגו באירופה, התברר כאחת היוזמות המוצלחות ביותר עד כה למחלקה המסחרית בשגרירות ישראל בלונדון.

כושר ההמצאה הישראלי בתחום הסייבר הפך בשנים האחרונות לאחד התחומים המרתקים ביותר בסצנת הטק הישראלית וכן בזירת הסייבר העולמית וממשיכה לקבל עניין בינלאומי עצום.

מתחילת תכנון המשלחת, היה ברור כי סייבר הוא נושא גדול מדי בכדי לכסות את כולו בבת אחת. היינו להוטים להבטיח כי ביקור זה יהיה ממוקד במגזר הפיננסי בלבד, בשל היותו גורם מרכזי בכלכלה הבריטית.

על פי דו”ח שפורסם לאחרונה על ידי איגוד הבנקאים הבריטי, בשנת 2013 היה גידול מעריכי במתקפות סייבר ולפי סקר פרצות אבטחת מידע של PWC%93מארגונים גדולים סבלו פרצת אבטחה בשנה שחלפה.

ההערכה כיום היא כי פשעי אינטרנט עולים לכלכלה הבריטית כ 1.27 מיליארד ליש”ט בשנה ומוסדות פיננסיים רבים עכשיו מתעוררים לרעיון שהם צריכים לשפר את היכולות ההגנתיות שלהם. במאמר שפורסם לאחרונה בבלוג של הוול סטריט ג’ורנל ציטט אמיר מיזרוח את סאלי סקוט, סמנכ”לית ה – BBA “שרוב הבנקים שהיא מייצגת, כ – 180 במספר, סבלו ממתקפות סייבר” וכפועל יוצא “הבנקים משקיעים רבות בהגנת סייבר”.

במהלך שלושת ימי הביקור, נפגשו החברות הישראליות עם נציגי בנקים מובילים בסיטי של לונדון ,חברות בריטיות, השתתפו באירוע בשיתוף איגוד הבנקים הבריטי וכן באירוע קבלת פנים.

להלן רשמים של חלק מחברי המשלחת:

אודי סולומון מ ThetaRay :

“הצלחנו לפגוש הרבה חברות רלוונטיות מאוד בזמן קצר, עם כמה מהם אנו דנים בפילוט של המוצר והשלבים הבאים. נשמח להצטרף לכל משלחת עתידית כזו ואני ממליץ מאוד על יוזמה דומה לכל סטארט אפ שמתעניין בשוק הבריטי.”

אורי ריבנר מ BioCatch :

“זו הייתה חוויה מדהימה, והצלחתם ליצור ביקור שהוא גם פורה ומהנה.הארגון היה מעולה, וזה ברור שהרבה מאמץ הושקע בארגון המשלחת. כל הכבוד.”

דורון דוידסון מ SecBI:

“זה היה ארגון מדהים, פורה מאוד, והיה מעל לכל הציפיות שלי. ברצוני להצטרף לאירועים דומים בעתיד, בין אם מגזרים אחרים בבריטניה, או מוסדות פיננסיים באזורים אחרים בעולם. ”

עמיר שדה GreanSQL:

“תודתי נתונה לכולכם על אירוע מאוד מקצועי ומאורגן היטב שהכיל את הכמות הנכונה של פגישות, מצגות וזמן פנים אל פנים. אני נהניתי מאוד. אני חושב שעשיתם עבודה נהדרת בלצקת את כל זה יחד, מדובר בהישג ​​לא מבוטל! אני מצפה לראות יותר אירועים מסוג זה בעתיד. ”

 

ערן אשכנזי מ Sentinel Labs :

“לא רק שקבלנו סדר יום מאורגן היטב, אבל גם ניתנה לי הזדמנות לחשוף את החברה שלי למנהלים בכירים של תעשיית הפיננסים בלונדון. זה משהו שאני לא יכולתי להשיג בעצמי, אפילו עם העזרה של קרנות הון הסיכון שלנו. זה באמת היה מצוין. ”

-® Photo by Yakir Zur -4555 -® Photo by Yakir Zur -4787 -® Photo by Yakir Zur -4951 -® Photo by Yakir Zur -4863 IMAG1667

צור קשר עם:

נח שני

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל