בואו להשתתף בפרויקטי מו”פ משותפים לישראל וקטלוניה

רשויות המו”פ של ישראל וחבל קטלוניה בספרד, הודיעו על “קול קורא” להגשת פרויקטים משותפים של מחקר ופיתוח. זהו קול קורא השלישי מסוגו, מאז נחתם הסכם לשיתוף פעולה בין איסרד (ISERD) בישראל לבין סוכנות המו”פ והקידום הכלכלי של קטלוניה “אקסיו” (ACCIÓ).

חברות ומוסדות מחקר מישראל וקטלוניה, המפתחות מוצר חדשני הפונה לשווקים הגלובליים או שיש להם טכנולוגיה ייחודית (בכל סקטור), יכולים להגיש בקשה למימון. בנוסף, התכנית מזכה בהכרה במסגרת תכנית “יוריקה” (Eureka). ניתן לקרוא את כל התנאים ולוחות הזמנים בקול הקורא, שפורסם באתר איסרד.

Mas Kotel
ביקור נשיא קטלוניה בישראל בנובמר שעבר

ממשלת קטלוניה, הג’נרליטט, שמה לה למטרה לחזק את הקשרים המסחריים והמדעיים עם ישראל, כפי שהדבר בא לידי ביטוי בביקור, שערך נשיא קטלוניה בישראל ארתור מאס (Artur Mas i Gavarró), בראש משלחת עסקית בחודש נובמבר שעבר. בהמשך לביקור, החליטו הרשויות בקטלוניה להציב נציג קבוע בישראל, במטרה להגביר את שיתופי הפעולה המסחריים ובתחום המו”פ.

קטלוניה, בעלת אוכלוסיה של 7.5 מיליון תושבים, היא המחוז המתועש העיקרי בספרד ותורמת כ-20% לתמ”ג הכולל. עם זאת ,שיעורי האבטלה בקטלוניה מוסיפים להיות גבוהים, בדומה לאלה שבספרד כולה, ועומדים על כ-22%.

הנספחות המסחרית בספרד פועלת לקדם את היצוא הישראלי למדינה, ולחזק את קשרי הסחר והמו”פ הדו-צדדים. אנא פנו אלינו בכל עניין מסחרי או כלכלי שיש לו נגיעה לעשיית עסקים עם ספרד ונעשה כמיטב יכולתנו לעזור.

צור קשר עם:

עמי לוין

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל