מנהלי תערוכת ה- IT של טורקיה מבקשים להבליט את ישראל

CEBITתערוכת סיביט בילישים (CeBIT Bilişim), חברת בת של CeBit העולמי, היא תערוכת IT בינלאומית גדולה. התערוכה מספקת מידע מעודכן על טכנולוגיית מידע, תקשורת, תוכנה ושירותי ICT ומתקיימת השנה ב- 11 לספטמבר באיסטנבול,טורקיה. זהו  גן עדן לכל חובב טכנולוגיה, ומספקת הצצה לרעיונות חדשים, מוצרים מלהיבים, וטכנולוגיות שנחשפות  לראשונה בפני הקהל הרחב.

 

מורט אוזר (Murat Ozer), סמנכ”ל חברת ירידי הנובר באיסטנבול, חברה בת של ירידי הנובר הגרמנית, אמר בראיון, כי ישראל נבחרה מבין מדינות מזרח הים התיכון, הבלקן ומרכז אסיה שמשתתפות בתערוכה. הבחירה תאפשר להבליט את מוצריהן של החברות הישראליות לקניינים של עיריות, משרד ממשלה ומערכת הבטחון של טורקיה, שמגיעים אליה כדי לחפש פתרונות טכנולוגיים. לדבריו, לאור השתפרות היחסים בין 2 המדינות, ההתעיניינות של חברות טורקיות בטכנולוגיות הישראליות תלך ותגבר. ישראל ידועה בחדשנות שלה והטורקים, כמו מדינות נוספות באזור, צמאים לטנולוגיה על מנת לשפר את כל תחומי החיים.

מארגני התערוכה, מבקשים להבליט באירוע השנה את המוצרים של החברות הישראליות ולמנות אותה כמדינה שותפה בתערוכה. תערכות CeBit בילישים תפתח ב- 11 בספטמבר 2014 במרכז IFM World Trade Center באיסטנבול. בשנה שעברה השתתפו בה מעל 1000 מציגים, וביקרו בה יותר מ- 131 אלף בני אדם.

אנו בנספחות הכלכלית בטורקיה, נשמח לסייע בקישור למארגני התערוכה וגורמים רלוונטיים נוספים על מנת לקדם השתתפות של חברות ישראליות כמציגים/משתתפים.

צור קשר עם:

יוסף (ג'ואי) אברהם

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל