תערוכה חדשנית של סטודנטים לעיצוב מבצלאל בפריס

תערוכה חדשנית של סטודנטים לעיצוב אופנה מבצלאל, שהתארחו בגלריה של מעצב הטקסטיל הישראלי המצליח ביותר בפריז צורי גואטה התקיימה לאחרונה בעיר. הסטודנטים הציגו שלל עיצובים של נעלים ותכשיטים חדשניים וייחודים. בכל הפריטים שהוצגו בולטת השונות הטכנית והחומרית. העיצובים מגלים דינמיקה מודרנית הן של הסטודנטים והן של המרצים שלהם.

צורי גואטה, בוגר שנקר, עובד היום עם מעצבי על כדוגמת ז’אן פול גוטייה וכריסטיאן דיור. יחודו של גואטה הוא בשילוב יוצא הדופן בין אמנות, אופנה וטקסטיל לבין מדע ופיתוחים טכנולוגיים מתקדמים שיצר. עיצוביו מבוססים על שילוב בין פולימר הסיליקון לבין בדים בתהליך טכנולוגי מורכב היוצר שלל טקסטורות מגוונות וצבעוניות. למעשה הוא מזריק חומרים פולימריים שעוברים דרך הבד ויוצרים סוג של ציור. התוצאה היא בדים-לא-בדים, חומרים כבדים יותר, שבעולם האופנה משולבים בתוך פריטי לבוש, תחום שפורח בשנים האחרונות.

גואטה נכלל בספרי החדשנות בתחום האופנה בפריס והינו שם דבר בכל הקשור בעיצוב טקסטיל מודרני. החיבור בינו לבין הסטודנטים מבצלאל נתן לאחרונים הזדמנות להציג את עבודותיהם בפני קהל מקצועי רחב שהגיע לתערוכה ולחשוף אותם בפני בתי האופנה המובילים בפריס.
tzuri

צור קשר עם:

ליאורה הדר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל