משלחת חברות סייבר ללונדון

כמעצמת סייבר עולמית, הידע והפעילות של ישראל מעוררים עניין בינלאומי גדול. לאור ההתעיינות ובמטרה להעמיק את שיתוף הפעולה בתחום הסייבר בין ישראל לבריטניה, משלחת של 12 חברות סייבר ישראליות המתמקדות בפתרונות עבור התעשייה הפיננסית יבקרו בלונדון ב- 24-26 ביוני.

החברות המשתתפות, אשר יכללו סטארטאפים חדשניים וחברות מובילות שוק, יציגו מענה לנושאים מגוונים בתחום הסייבר כגון Zero-Day-Attacks, Man-in-the-Middle, Man-in-the-Browser, DDoS, Brute Force Attacks, Continuous Transparent Authentication, Identity Provisioning, Governance and Management ועוד. ראש המשלחת יהיה ד”ר נמרוד קוזלובסקי, שותף בקרן ההון סיכון JVPומומחה בעל שם עולמי בתחום אבטחת המידע.

הביקור בלונדון מאורגן ע”י הנספחות המסחרית בשגרירות ישראל בלונדון, בתמיכתם של הממשלה הבריטית, UKTI, ארגון הבנקים הבריטי (BBA) ו- ADS (UK Aerospace, Defence, Security and Space industries).

במהלך שלושת ימי הביקור, יפגשו החברות הישראליות עם לקוחות, משקיעים פוטנציאליים וחברות בריטיות אשר באפשרותן להציע את הפתרונות הישראליים בשווקים בינלאומיים. תכנית הביקור כוללת פגישות עם נציגי בנקים ועם חברות בריטיות, ביקור בבנקים מובילים בסיטי של לונדון ואירוע קבלת פנים.

לפרטים נוספים על המשלחת יש לכתוב למייל: cyberlondon@israeltrade.gov.il או להתקשר לנספחות המסחרית בשגרירות ישראל בלונדון בטלפון  442079579525+

 

צור קשר עם:

נח שני

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל