בכירי חברת ההנדסה והטכנולוגיה הספרדית אינדרה מחפשים חדשנות בישראל

טכנולוגיה ספרדית זה לא רק טלפוניקה (Telefónica). השבוע, בשיתוף עם מכון היצוא הבאנו את חברת הטכנולוגיה והייעוץ המובילה בספרד אינדרה (Indra) לביקור של 3 ימים בישראל. שני בכירים מהחברה בקרו בישראל במסגרת משלחת ספרדית לכנס החדשנות MIXiii שהתקיים במרכז הירידים בתל אביב.

אינדרה היא חברת הטכנולוגיה והייעוץ המובילה בספרד עם מחזור מכירות של כ-3 מיליארד אירו בשנת 2013, 61% מהכנסות הן משווקים בינ"ל באירופה ואמל"ט, שם לחברה נוכחות בולטת. אינדרה היא מהתאגידים הבולטים באירופה מבחינת השקעה בחדשנות ובפתרונות ידידותיים לסביבה, עם השקעה של 570 מיליון יורו בשלוש השנים האחרונות. החברה מתמחה בפתרונות טכנולוגים ושירותים לשווקים מגוונים כגון תעופה אזרחית, תקשורת ומדיה, אנרגיה ותעשייה, תנועה ותחבורה, שירותי בריאות וממשל, שירותים פיננסים והשוק הביטחוני. לאינדרה נוכחות ב-138 מדינות והיא מעסיקה כ-42,000 עובדים ברחבי העולם.

Indra
בתמונה (מימין לשמאל): אבי חסון, חוסה לואיס אנגוסו וחוסה מנואל דה-היטה

ההזדמנויות לשת"פ עם אינדרה הן גדולות ומגוונות. אינדרה משקיעה מדי שנה כ-7% מסך ההכנסות למחקר ופיתוח והיא מבקשת להעמיק את היכרותה עם סביבת החדשנות והמחקר בישראל. לחברה אין נוכחות קבועה בישראל והיא הייתה מעורבת בעבר במספר מכרזי תחבורה ותשתית בארץ.

במהלך השבוע נפגשו מנהל החדשנות והמו"פ באינדרה חוסה לואיס אנגוסו (Jose Luis Angoso) והאחראי על השוק הישראלי בחברה חוסה מנואל דה-היטה (Jose Manuel De Hita) עם שורה של חברות ישראליות בתחומי התחבורה, הביטחון והאבטחה (HLS) והרפואה הדיגיטלית. בנוסף, ערכו נציגי אינדרה מפגשי היכרות עם חברות המסחור באוניברסיטאות ועם המדען הראשי במשרד הכלכלה.

צור קשר עם:

עמי לוין

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל