ביקור משלחת חברות מים בלונדון

משלחת של 12 חברות ישראליות בתחום טכנולוגיות מים ביקרה בלונדון ב- 10-13 במאי, במטרה להכיר מקרוב צרכים בשוק הבריטי ולקדם את שיתופי הפעולה עם חברות בריטיות בשווקים בינלאומיים. הביקור אורגן במשותף על ידי הנספחות הכלכלית בלונדון ושגרירות בריטניה בישראל, בתמיכתם של מכון היצוא ו-Israel NewTech.

האירוע המרכזי בו השתתפה המשלחת היה “יום טכנולוגיות מים בריטניה – ישראל 2014”. מדובר בסדנה מקצועית אשר התקיימה במשרדי חברת ההנדסה הבינ”ל “ארופ” בנוכחות 50 נציגים מחברות תשתית, הנדסה ו- SMEs אשר דנו בעתיד של תעשיית המים ובאתגרים הצפויים לה. שיחות אלו אפשרו דיונים מעמיקים בסוגיה כיצד ישראל ובריטניה יכולות לעבוד יחדיו כדי לתת מענה לאתגרים אלו. הדובר הראשי באירוע היה סר מארק וולפורט, יועץ מדעי ראשי לממשלה הבריטית, אשר הציג את סדרי העדיפויות  של הממשלה הבריטית בתחום חדשנות המים.

בנוסף, המשלחת ביקרה ב- World Water Tech Investment Summit, כנס בן יומיים בו שלוש חברות ישראליות היו בין הדוברות הראשיות. המשלחת גם השתתפה בקבלת פנים בבית ראש הממשלה הבריטי ב-דאונינג 10, אירוע משותף עם משלחת ישראלית של טכנולוגיות קמעונאות אשר ביקרה באותו זמן בלונדון. יועציו הטכנולוגיים של רו”מ בריטניה היו בין הדוברים שהתמקדו ביתרון ההדדי הצפוי משת”פ טכנולוגי בין חברות משתי המדינות וברצון הקיים לקדם אותו.

צור קשר עם:

נח שני

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל