חברות ישראליות בתחום הסייבר מעוררות עניין בשוק האיטלקי והאירופאי

השבוע התקיימה במילאנו ועידה בנושא אבטחת מידע, נושא המטריד גורמים רבים בעולם ונמצא באופן קבוע על סדר היום הציבורי. בעקבות הפעילות שלנו בנספחות במילאנו יחד עם מכון היצוא, הפתרונות הישראליים עמדו במרכז האירוע.
cybermilano
מומחים בינלאומיים רבים דנו וניתחו את הסיכונים והאפשרויות הקיימים כיום בתחום אבטחת המידע במהלך הוועידה. החברות הישראליות, שפיתחו טכנולוגיות מתקדמות, ביניהן Waterfall Security , Secure Islands, Slingshot, הציגו את מוצריהן ונשאו דברים שעוררו עניין רב. לקראת הועידה תיאמנו עבור החברות הישראליות פגישות עם מקבלי ההחלטות בתחום פתרונות האבטחה וכן עם גורמים האחראיים על תשתיות התקשורת בשוק המקומי.

cybermilano2
גם באיטליה ידועה ישראל בתחום זה, בעיקר בשל הניסיון הרב שנצבר במהלך השנים בעקבות המתקפות היומיומיות שיש על ישראל בתחום הסייבר, ממש כמו המתקפה שחווינו בסוף השבוע האחרון. לא פעם נתקלנו בנספחות במאמרים של גורמים מקצועיים בעיתונות האיטלקית המתריעים, כי השוק האיטלקי והאירופאי בכלל אינו ערוך להתמודד עם התקפות סייבר. הטענה העיקרית הנשמעת היא, שהמוכנות והידע שיש לארגונים ממשלתיים ציבוריים, חברות טלפוניה, בנקים וגופים פיננסיים אחרים פה אינם מספיקים, עד כדי כך שלא תמיד הם כלל מודעים לניסיונות הפריצה והעתקה של האקרים לאתרים.

בשנה האחרונה נראה, כי נושאים כמו אבטחה של טלפונים חכמים, מניעת התקפות סייבר ואבטחת מחשוב ענן חזרו לעניין את המשקיעים הזרים בעולם. על פי נתוני מנהל סחר החוץ כ-17 חברות סטארט־אפ בתחום הסייבר בארץ הצליחו לגייס מעל ל-70 מיליון דולר.

הנספחות הכלכלית במילאנו יכולה לסייע גם לכם להגיע לקדמת הבמה- פנו אלינו.

 

צור קשר עם:

יונתן הדר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל