ביקור חברות ישראליות בתחום הציוד הרפואי בבתי חולים מובילים באיסטנבול

6 חברות ישראליות בתחום הציוד רפואי ו- IT Health care הגיעו לביקור עסקי בין ה- 19-20 לחודש מרץ,  בסיוע הנספחות הכלכלית באיסטנבול.
במסגרת הגעתן, התקיימו פגישות בתחום הרפואי והציוד הרפואי עם 5 תאגידי בתי חולים פרטיים ומובילים בעיר איסטנבול. החברות הישראליות, הציגו בפני הנהלת בתי-החולים ובעלי תפקידים בכירים את מוצרי החברות. קיום הפגישות והצגת המוצרים בין החברות הישראליות לבתי החולים היוו בסיס להמשך ובניית עבודה משותפת על פרויקטים ומתן ייעוץ בתחום.

מפגש כזה פותח הזדמנויות עסקיות לקידום נושאים רבים ושיתוף ידע בתחום הבריאות בנוסף ליישום של מערכות בריאות מתקדמות, שמהוות הזדמנות לחברות ישראליות להציג את היכלות שלהן בתחום.

לטורקיה יש סיפור הצלחה כלכלי משכנע לספר ובפרט בסקטור הרפואי. ממשלת טורקיה הציבה יעד שאפתני להפוך לאחת מעשר הכלכלות המובילות עד 2023. טורקיה כיום היא הכלכלה השבע עשרה בגודלה. סקטור הציוד הרפואי הטורקי כולל שוק של 3 מיליון דולר עם גידול שנתי של 5-10% מאז 2002. 90% מהשוק נשלט על ידי מוצרים רפואיים מיובאים. עם ההשקעות השוטפות של הממשלה הנוכחית במגזר הבריאות, טורקיה ממשיכה להיות שוק אטרקטיבי למוצרים רפואיים מתקדמים וחדשניים.

אנו בנספחות הכלכלית באיסטנבול, מזמינים את החברות הישראליות המעוניינות לבחון ולקדם שת”פ בתחום לפנות אלינו.
נשמח למנף ולחבר לחברות הטורקיות תהליכים עסקיים אלו.

 

לקריאה נוספת על הסקטור הרפואי בטורקיה, לחצו כאןimagesCA55RCKM.

צור קשר עם:

יוסף (ג'ואי) אברהם

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל