משלחת חברות פרסום ומדיה בריטיות לישראל

בתחילת נובמבר, עשרה מנהלים בכירים ממשרדי הפרסום ומדיה המובילים בבריטניה ביקרו בישראל במטרה לאתר טכנולוגיות שיעזרו לשפר מודעות מותג ומעורבות צרכן. ביניהם היו נציגים בכירים מ- Unreal ,Mediacom , BBH ,Manning Gottlieb OMD, AMV BBDO , MEC, GroupM ואחרים.
המשלחת אורגנה על ידי הנספחות המסחרית בשגרירות ישראל בלונדון, ה-Tech Hub בשגרירות בריטניה בישראל ומכון היצוא, כחלק מיוזמה שוטפת להגביר את שותפויות טכנולוגיות ואסטרטגיות בין בריטניה וישראל.

הביקור הציג מערך של החידושים האחרונים מהחברות השונות, והכל בהתאם לדרישות הספציפיות של חברי המשלחת.

התכנית לביקור בן ארבעת הימים כללה מצגות של חברות ולאחריהן פגישות בסגנון ספיד דייטינג בבית השגריר הבריטי. עשרות חברות נוספות נפגשו עם הנציגים במסגרת פגישות אחד על אחד במכון היצוא הישראלי.

רגעי שיא נוספים כללו סיור בשדרות בן גוריון, ביקורים בחממות JVP Media Labs ו- The Time ,ביקור בחברת MyThings ואירוע בגוגל קמפוס, שאירח כ-120 יזמים ומשקיעים ישראליים.

עידן בן יעקב ציין, כי “ההצלחה של ביקור המשלחת הייתה לאור השותפות האמיתית בין המארגנים, כל אחד באמצעות החוזקה האישית שלו לעבר מטרה אחת וכמובן לחברי המשלחת שבאו עם הראש פתוח, כל אחד מהם להוט בלעסוק בחדשנות וחשיבה מחוץ לקופסה”.

קיומו של דיאלוג בין החברות הבריטיות והחברות הישראליות הוא עדות להצלחתו של הביקור וגם לרמת היצירתיות שנחשפה במהלך התכנית.

 

Ad Tech 2 Ad Tech 3 Ad Tech 1 Ad Tech 4

צור קשר עם:

נח שני

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל