הזדמנות אחרונה לחברות ישראליות להשתתף בהקמת אקספו 2015 במילאנו

השבוע הציעו חברות ישראליות לשותפות הטכנולוגיות של האקספו רעיונות לשיתופי פעולה בכנס שנערך במילאנו בחסות מפקד המשטרת מילאנו וחברת האקספו.

תערוכת האקספו מתחילה במאי 2015 ותמשך שישה חודשים. מבחינת ההזדמנויות לחברות הישראליות, תערוכת האקספו היא למעשה עיר קטנה שממוקמת בחלק הצפוני של מילאנו שתזדקק לשרותי אבטחה מעולים, שרותי חירום, מרכז תקשורת גדול, שרותי מדיה, אנרגיה, מזון ובקיצור כל מה שמתחבר לתחום של ערים חכמות –  Smart Cities.

ראשי הפרויקט בחברת טלקום איטליה (תקשורת), אנל (אנרגיה), סיסקו (ערים חכמות ואינטגרציה), סמסונג (מדיה חדשה), בנק אינטזה (פיננסים ונותני חסות ומעוניינים בטכנולוגיות), ארוטלסט (קישור לוויני), קמה (מערכת השערים), סלקס (אבטחה ובטחון) ורשויות אכיפת החוק במחוז לומברדיה, השתתפו באירוע ופתוחים להצעות מחברות ישראליות.

עדיין ניתן לנצל את ההזדמנות הכמעט אחרונה לנסות ולהציע את השירותים לאקספו ולנצל את הקשר הישיר שלנו עם האחראים על הפרויקט מטעם ספקי המשנה. איטליה בשלב מתקדם של ההכנות, כך שההצעות לשותפות הטכנולוגיות של האקספו צריכות להתמקד ברעיונות ומוצרים קיימים שיביאו חסכון משמעותי בעלויות או ישפרו את השירות באקספו בצורה משמעותית.

תערוכת האקספו אמורה למשוך כ 21 מיליון מבקרים מהם כשליש אמורים להגיע מחוץ לאיטליה. נושא האקספו הוא האכלת העולם באמצעים ברי קיימא.

ישראל תקים ביתן הישראלי במיקום מרכזי בתערוכה וקיים גם שיתוף פעולה עם מוסדות איטלקים במטרה להקים חוות הדגמה משותפת לנושאי מים וחקלאות שתעבוד במקביל לביתן הישראלי באקספו.

אירוע עם השותפים הטכנולוגים לתפעול אקספו 2015 במילאנו
אירוע עם השותפים הטכנולוגים לתפעול אקספו 2015 במילאנו

צור קשר עם:

יונתן הדר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל