חברת BRITVIC הבריטית מגיעה לביקור ראשון בישראל

Britvic

נציגי קבוצת BRITVIC, חברת המשקאות הקלים מהמובילות באירופה והשנייה בגודלה באנגליה, מגיעים לביקור בארץ שימשך שלושה ימים . הביקור יוצא אל הפועל ביוזמת הנספחות המסחרית בלונדון ומכון היצוא, כדי להיפגש עם חברות ישראליות ולהתרשם מקרוב מחדשנות ופעילויות מחקר ופיתוח הקיימות בתחום עיסוקם .

החברה הנסחרת בבורסה בלונדון, מעסיקה כ – 3,300 עובדים. בנוסף להיותה זכיינית של חברת “פפסיקו” היא בעלת 30 מותגי משקאות המשווקים לכ – 200,000 נקודות מכירה בבריטניה ובאירלנד. פעילותה הבינ”ל מתפרסת על כ – 50 מדינות.

הכנסות הקבוצה לשנת 2011 עמדו על 1.3 מיליארד ליש”ט. חדשנות טכנולוגית וכניסה לפלחי שוק חדשים, הם לתפיסתה של החברה, יעד אסטרטגי שיבטיח התרחבות.

העניין בשיתוף הפעולה עם חברות ישראליות יתמקד לפיכך בנושאים הנוגעים לעיצוב , אריזה, תכולת המשקאות,  פתרונות בתהליך הייצור והאספקה.

נח שני, הציר הכלכלי בשגרירות ישראל בלונדון מבהיר כי ” לצד פעילות אינטנסיבית הנעשית ליצירת שיתופי פעולה טכנולוגיים בין חברות ישראליות ובריטיות בתחומי התקשורת, המים, ומדעי החיים, מושם השנה דגש על הרחבת שיתופי הפעולה הטכנולוגיים בתחום מוצרי הצריכה. הנחיה זו של המנהל לסחר חוץ במשרד הכלכלה, הניבה פגישה יזומה עם מנהל הפיתוח של החברה. עבודת ההכנה שנעשתה בעקבותיה, בסיוע מכון היצוא, יצרה התרשמות חיובית מאוד ובעקבותיה הוחלט על הגעת צוות של ארבעה בכירים.” עוד מציין נח שני כי “בריטניה היא שוק היצוא השני בחשיבותו למדינת ישראל. היקף היצוא בשנת 2012 הסתכם בכ – 3.1 מיליארדי דולרים.  נתוני השליש הראשון של 2013 מראים המשך עליה ביצוא לעומת התקופה המקבילה אשתקד בשיעור של כ- 40%.

דפנה שטרנפלד סמנכ”ל ומנהלת חטיבת מוצרי הצריכה במכון היצוא אמרה כי “אנו שמחים לפתוח דלת נוספת בפני התעשייה הישראלית ולהעניק הזדמנות יוצאת דופן לחברות בתחום המזון, המשקאות והאריזה להיפגש עם חברת ענק בסדר גודל כמו Britvic. מותגי החברה זכו בשנים האחרונות להכרה בינלאומית בזכות החדשנות בעיצוב הבקבוק ובהרכב המשקה, ואנו סבורים כי ביכולתה של התעשייה הישראלית לספק פתרונות יצירתיים ומתקדמים בהתאם לרוח החברה, לחזון ולערכים”.

נציגי החברה הצפויים להגיע לארץ הם  ראש קבוצת החדשנות, שני מנהלי מו”פ ומנהל קבוצת פיתוח אריזה.

בין החברות שייפגשו עם נציגי Britvic ניתן למנות את: מוסד הטכניון, גלעם בע”מ, אלגה טכנולוגיות בע”מ, טמפו משקאות, ליקורד ביו, inno-bev, fruitura Bioscience, נביעות, משתלות בן דור, תדביק, גן שמואל, גת, אמרז, בעמק טכנולוגיות מתקדמות ועוד.

על פי נתוני מכון היצוא, יצוא המזון והמשקאות ברבעון הראשון של 2013 הסתכם בכ- 247 מיליון דולר, ירידה של כ- 1% לעומת תקופה מקבילה אשתקד. בשנת 2012 הסתכם יצוא ענף המזון והמשקאות בכ- 950 מיליון דולר.

צור קשר עם:

נח שני

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל