הודו

מספר התלונות במשטרה על פשעים הקשורים לסייבר עלו משמעותית, כאשר במדינת מהרשטה לבד, מאז התפרצות וירוס הקורונה, היקף התלונות על פשעי סייבר תועד ביותר מ-40,000 תלונות שונות.
שי מוזס
עדכוני קורונה
יומני קורונה 5# – כיצד מתמודדת הודו עם משבר הקורונה? אמ;לק מפתיעה לטובה!
ברק גרנות
עדכוני קורונה
ברק גרנות
עדכוני קורונה
הנספחות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה בשגרירות ישראל בהודו, ניו דלהי, מזמינה חברות ישראליות העוסקות בפיתוחים המסייעים להתמודדות עם מגפת COVID-19 – להציג את פתרונותיהן בהאקתון (תחרות טכנולוגית) של תאגיד הענק ההודי HCL, בשיתוף Microsoft.
ברק גרנות
עדכוני קורונה
מגיפת הקורונה הגלובאלית, תפסה את ההודית רגע לפני תחילת שנת הכספים החדשה. שנת הכספים ההודית, יש לומר, אינה מתחילה בראשון בינואר – כמקובל במדינות המערב ובישראל – אלא משתרכת בין הראשון באפריל ועד סוף מארס שלאחריו.
ברק גרנות
עדכוני קורונה
1.3 מיליארד הודים מצויים כבר חודש בבידוד, איש איש בביתו, ולא ברור מה הוא השלב הבא. מה כן ברור? שכלכלת הדמוקרטיה הגדולה בעולם תזדקק לסיוע וכלים טכנולוגיים לאחר שתצליח 'לשטח את העקומה'
שגיא איצ'ר
אז אחרי שתיארנו בפוסטה הקודם שלי, בסרטון שלי ובסרטון החדש של ראש נציגות משרד הכלכלה והתעשייה במומבאי, את המציאות החדשה שנכפתה על הדמוקרטיה הגדולה בעולם, הגיעה השעה לבחון את השפעות מגיפת ה- Covid-19 על כלכלת הודו, שהיא השלישית בגודלה באסיה והחמישית בגודלה בעולם כולו.
ברק גרנות