הפורום ה-11 לפיתוח נמלי-תעופה בינלאומיים חכמים

בתאריכים 13-14 ביולי יתקיים הפורום ה-11 העוסק בפיתוח שדות תעופה בינלאומיים חכמים בשדה התעופה DAXING בבייג’ינג. חשיבות אירוע מסוג זה נובעת מן העובדה כי בשנים האחרונות גדל מספר שדות התעופה בסין, מ-175 ב-2010 ל-250 ב-2022. ככל שהשינוי הדיגיטלי והחכם של שדות התעופה מואץ, שדות התעופה החכמים יפתחו הזדמנויות פיתוח חדשות.

כמו כן בניית שדה תעופה חכם הפכה לנושא חם בשנים האחרונות וסין כמו שאר העולם החליטה להעניק תשומת לב רבה יותר לפיתוחים כאלה. מאז 2015, שוק שדות התעופה החכמים של סין צמח במהירות, מ-1.7 מיליארד יואן ב-2013 ל-4.797 מיליארד יואן ב-2020. היקף שוק התעופה החכם ב-2021 הוא כ-5.528 מיליארד יואן. נכון לעכשיו, טכנולוגיית שדות התעופה החכמים של סין מתמקדת בעיקר בהשקעה בטכנולוגיית מידע אלקטרונית, טכנולוגיה בה נעשה שימוש נרחב עבור תצוגת תעופה, שידור, יציאה, פיקוד ייצור, אוטומציה של בניינים, חקירה ובקרת אש ובקרה חכמה אחרת וניהול מידע.

חברות ישראליות המעוניינות לשמוע עוד על ההזדמנויות בשוק מוזמנות לפנות אלינו.

הנציגויות הכלכליות מסייעות בהליכי סקאוטינג ויצירת חיבורים בין חברות ישראליות בשוק המקומי לחברות בינלאומיות-סיניות. על מנת לשמוע עוד על ההזדמנויות בשוק המקומי וגם ללמוד עוד על האפשרויות שלכם לפעול בשוק הסיני מוזמנות/ים לפנות לצוות הנספחות הכלכלית באמצעות כתובת המייל: Beijing@israeltrade.gov.il \ Chengdu@israeltrade.gov.i

צור קשר עם:

יואב חיימי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל