הזמנה לאירוע הצגת פתרונות ייצור מתקדם לשוק הסיני

על פי נתונים שפורסמו על ידי אגף הסטטיסטיקה של האו”ם, סין הייתה אחראית ל-28.7 אחוזים מתפוקת הייצור העולמית בשנת 2019. הערך המוסף הכולל של מגזר הייצור הסיני הסתכם בכמעט 4 טריליון דולר ב-2019, הייצור היווה כמעט 30 אחוז מסך התפוקה הכלכלית של המדינה.

Infographic: China Is the World's Manufacturing Superpower | Statista 

הדגש של סין על פיתוח ייצור מתקדם מכוון להגביר את החוסן של שרשרת התעשייה והאספקה שלה, ולהניח בסיס איתן לצמיחה כלכלית ארוכת טווח.

בתאריך 22 במרץ הדגיש ראש ממשלת סין לי צ’יאנג את חשיבות תעשיית הייצור בסין וציין כי סין תשאף לפתח ולחזק את המדיניות לתמיכה בייצור מתקדם.

“כשהמצב בבית ומחוצה לו עובר שינויים מורכבים ועמוקים, התפתחות תעשיית הייצור בסין עומדת בפני צומת חשוב ויש להגביר את המאמצים לחיזוק התעשייה”, אמר לי.

דיגיטליזציה מסייעת ליצרנים להמציא מחדש את שרשראות האספקה שלהם ולשפר את היעילות התפעולית והנה חיונית להפחתת עלויות בטווח הארוך.

הנספחות הכלכלית בגואנגז’ו תקיים אירוע אונליין בחודש יוני במטרה להציג טכנולוגיות ישראליות לייצור מתקדם.

האירוע יתמקד בהצגת הפתרונות הבאים:

  1. Predictive Maintenance
  2. Preventive Maintenance
  3. Robotics
  4. Operations Optimization
  5. Inspection Testing

האירוע יכלול 2 חלקים: תחילה כל חברה ישראלית תוכל להציג את החברה ואת הפתרון שלה (כל חברה תקבל 10 דקות לשם כך) ולאחר מכן יתקיימו פגישות עסקיות בין החברות הישראליות לחברות והגורמים הסיניים הרלוונטיים עבורן. כל פגישה תימשך כ-20 דקות.

חברות ישראליות המעוניינות להצטרף לאירוע או מעוניינות לבחון שיתופי פעולה אפשריים בשוק הסיני מוזמנות לפנות באמצעות המייל לכתובת Guangzhou@israeltrade.gov.il  ולקצינת הסחר האחראית לאירוע Wenting.gao@israeltrade.gov.il

אנו בנספחות הכלכלית נשמח לסייע ביצירת חיבורים עבור חברות ישראליות הפעולות בתחום, לשאלות נוספות או בקשות אנא כתבו לנו במייל ונשמח לסייע.

 

צור קשר עם:

בן חיימי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל