הזדמנות עסקית לשת”פ בינלאומי!

הממשל הסיני דוגלת בעיקרון שיתוף פעולה רווחי-הדדי ועוסק בחדשנות מדעית וטכנולוגית תוך מימון שיתופי פעולה עם מדינות שונות, ארגונים בינלאומיים ומנגנונים רב-צדדיים בכל הקשור בתחום.

בנוסף, הממשל הסיני מקדם חילופי מומחים בתחומי המדע והטכנולוגיה, עידוד השתתפות בתוכניות “Mega-Science” בינלאומיות וקידום שיתוף של תשתיות מחקר בקנה מידה גדול. מדיניות זו נועדה לסייע בהתמודדות המשותפת עם האתגרים הגלובליים, בקידום פיתוח כלכלי וחברתי וכן בבניית קהילה גלובלית משותפת.

בהתאם לדרישות הממשלה הסינית להסכמי שיתופי פעולה בין-ממשלתיים במדע וטכנולוגיה, כמו גם למשימות שהוקצו על-ידי ההתחייבויות הדיפלומטיות של מנהיגי המדינה. משרד המדע והטכנולוגיה של הרפובליקה העממית של סין, מחפש כעת אחר פרויקטים ל-“שיתוף פעולה בינלאומי, בין-ממשלתי לחדשנות מדעית וטכנולוגית”.

אחת החברות המעוניינות לקיים שיתוף פעולה בינלאומי היא ” Zhongnong Runze Boitechnology Co., Ltd”. חברה זו הינה חברת היי-טק שהוקמה בשנת 2015 ומתמחה בייצור דשנים אורגניים ושירותים טכניים לטיפול בקרקעות. החברה נמצאת בבעלות מדינית. החברה מחפשת אחר פירמה ישראלית העוסקת בטכנולוגיות שיקום אקולוגי של קרקע, וכן להיות מוכנה לערוך מחקר ופיתוח משותף שיסתכם ביישום הממצאים בשוק הסיני.

חברות ישראליות המעוניינות לשמוע עוד על ההזדמנות מוזמנות לפנות אלינו.

הנציגויות הכלכליות מסייעות בהליכי סקאוטינג ויצירת חיבורים בין חברות ישראליות בשוק המקומי לחברות בינלאומיות-סיניות. על מנת לשמוע עוד על ההזדמנויות בשוק המקומי וגם ללמוד עוד על האפשרויות שלכם לפעול בשוק הסיני מוזמנות/ים לפנות לצוות הנספחות הכלכלית באמצעות כתובת המייל: Beijing@israeltrade.gov.il \ Chengdu@israeltrade.gov.i

צור קשר עם:

יואב חיימי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל