זו הזדמנות שלכם לגלות את את שוק ה -EdTech האסייאתי – 2023 Edventures GBA Fellowship

נלסון מנדלה צוטט “חינוך הוא כלי הנשק העוצמתי ביותר בניסיון לשנות את העולם” ובכן…טכנולוגיות ישראליות בתחום ה- Edtech זה הרגע שלכם!

 תוכנית Edventures GBA Fellowship לשנת 2023 שמקודמת על ידי ארגון Esperansa Life  ההונג קונגי- ארגון ללא מטרות רווח, מחפשת פתרונות מוכחים בתחום טכנולוגיות למידה (Edtech) שיכולות להפוך את הלמידה למעניינת, מכוונת אישית, שיתופית ויעילה יותר.

ההצעה מתמקדת בחברות העוסקות בפתרונות AI, ניתוח נתונים (Data Analytics)  ו – Extended reality (XR) ולהן זיקה לפעול במערכות חינוך היסודי והעל יסודי, לימודי תעודה, לימודים אקדמאיים, ועוד.

ניתן לקרוא עוד על הקריטריונים כאן.

מכלל המגישים, רק 10 חברות יבחרו להשתתף בתוכנית. נציגי החברות יוזמנו להשתתף בסיור לימודי ב GBA (Greater Bay Area) בהונג קונג, שנז’ן, וגואנגג’ואו בין התאריכים 11-17 באוקטובר 2023. הוצאות הנסיעה והלינה מכוסות במלואן על ידי מארגני האירוע.

בסיור תהיה לכם הזדמנות לפגוש מובילי דעה בתעשיית ה- Edtech האזורית והעולמית, לקוחות ושותפים פוטנציאלים.

אל תחמיצו את ההזדמנות להצטרף לשוק האסיאתי!

ההרשמה לתוכנית היא בחינם ופתוחה עד ה-30 ביוני 2023 בשעה 19:00 שעון ישראל | 00:00 שעון הונג קונג

להרשמה לחצו כאן

 אנו בנספחות הכלכלית בהונג קונג עומדים בקשר ישיר עם המארגנים ומקדמים את השתתפותן של חברות ישראליות להשתתף ולהציג בכנס. על מנת לשמוע עוד על ההזדמנויות בשוק המקומי וגם ללמוד עוד על האפשרויות שלכם לפעול בשוק ההונג קונגי מוזמנות/ים לפנות לצוות הנספחות הכלכלית באמצעות הכתובת – HongKong@israeltrade.gov.il  או באמצעות מערכת הפניות ליצואן – כאן.

צור קשר עם:

עינב ניקסון

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל