הזדמנויות עסקיות בהונג קונג – קול קורא לחברות בתחום הבריאות

מערכת הבריאות של הונג קונג נתמכת הן על ידי המגזר הציבורי הנחשב לפעיל ונמרץ והן על ידי המגזר הפרטי המשגשג. מערכת הבריאות הציבורית ממומנת על ידי הממשלה והפעלת השירותים הציבוריים נעשית בעיקר באמצעות מחלקת הבריאות (Department of Health– DH) ועל ידי רשות בתי החולים (Hospital Authority– HA). רשות בתי החולים בהונג קונג מנהלת 43 בתי חולים ציבוריים בהם 29,000 מיטות, 49 מרפאות מומחים ו-73 מרפאות חוץ כלליות. במערכת הבריאות הפרטית ישנם 12 בתי חולים פרטיים עם 4600 מיטות וכ-10 קליניקות ומרכזיים רפואיים המספקים שירותי רפואה מתקדמת (High End).

הונג קונג מאופיינת באוכלוסייה מזדקנת והשילוב עם עלייתה של התודעה הציבורית מביאים בשנים האחרונים להגברת הביקוש אחר טכנולוגיות בריאות מתקדמות יותר כגון: מכשירי ציוד רפואי, טלמדיסין (Telemedicine), מערכות לניהול נתונים, מערכות לניתוח נתוני בריאות, ציוד בריאות לשימוש ביתי, מוצרים רפואיים לבישים, חיישנים ועוד. הזדקנות האוכלוסיה יכולה להוות גם אתגר עבור מערכת הבריאות בהונג קונג שכן הדבר מביא לעליה גבוהה בביקוש לשירותים, יחד עם מחסור הקיים בכח אדם ויצירת רשימות המתנה הולכות וגדלות לטיפול בריאות שונים.

מכשירי ציוד רפואי עם אישורי FDA או CE ניתנים לשימוש בהונג קונג ובמקאו ואין חקיקה מקומית המסדירה ייצור, ייבוא, ייצוא ומכירה של מכשור רפואי בהונג קונג.

במהלך חודש מאי יתקיימו מספר רב של אירועים בתחום הבריאות (ראו מטה רשימה מפורטת). הונג קונג שואפת למצב את עצמה כמרכז חדשנות בתחום מדעי החיים וזה טומן בחובו הזדמנויות עסקיות רבות עבור חברות ישראליות.

האירוע המרכזי הינו תערוכת “Asia Summit on Global Health (ASGH)” שיתקיים בין התאריכים 17-18.05.2023 ואורגן במשותף על ידי ממשלת האזור המנהלי המיוחד של הונג קונג ומועצת המסחר לפיתוח הסחר של הונג קונג (HKTDC).

האירוע מהווה פלטפורמת מפגש בין קובעי מדיניות, מומחי בריאות, אנשי אקדמיה, משקיעים, סטארט-אפים חדשניים מרחבי העולם ועוד.

להלן לינק לאתר כנס:

https://www.asiasummitglobalhealth.com/conference/asgh/en

ניתן להירשם כאן ולהשתמש בקוד ההרשמה –  03CBTA.

יש להכניס את הקוד בחלון “Registration code”

 

Registration Code

 

שימו לב!

במידה ואתם מעוניינים להצטרף ל ASGH Deal-making platform (פגישות B2B עם סטאטאפים/ משקיעים) עליכם לסמן “YES” במהלך ההרשמה לשאלה ” “Are you interested in ASGH Deal-making Session…?

 

רשימת אירועים המלאה

16-18/05 – HKTDC Hong Kong International Medical and Healthcare Fair

16-17/05 – Hospital Authority Convention 2023

17-18/05 – Asia Summit on Global Health

18/05 – Visits to Health Clusters in Hong Kong

19-21/05 –  CUHK ENT Conference 2023

26-28/05 – 2023 AIRP Course in Hong Kong

26-28/05 – HKUA 35th Anniversary Prostate Health Check & Exhibition

27/05-03/06 – CU Allergy Week 2023

30/05 – HKVCA 22nd China Private Equity Summit 2023

 

** ניתן לקרוא מידע נוסף על האירועים כאן

 

אנו בנספחות הכלכלית בהונג קונג עומדים בקשר ישיר עם המארגנים ומקדמים את השתתפותן של חברות ישראליות להשתתף ולהציג בכנס. על מנת לשמוע עוד על ההזדמנויות בשוק המקומי וגם ללמוד עוד על האפשרויות שלכם לפעול בשוק ההונג קונגי מוזמנות/ים לפנות לצוות הנספחות הכלכלית באמצעות הכתובת – HongKong@israeltrade.gov.il או באמצעות מערכת הפניות ליצואן – כאן.

 

צור קשר עם:

עינב ניקסון

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל