סקירת סקטור החקלאות בדרום סין

עם שטחי גידול מוגבלים ביחס לשטחה והצורך להזין את האוכלוסייה הגדולה ביותר על פני כדור הארץ, ממשלת סין מייחסת חשיבות רבה לחקלאות.

בתכנית החומש ה14 פרמסה ממשלת סין תוכנית לקידום המודרניזציה החקלאית ופיתוח אזורים כפריים בין השנים 2021-2025, במטרה להבטיח ביטחון מזון ושיפור האיכות והיעילות התחרותית של תעשיית החקלאות, כמו גם פיתוח וקידום בניית תשתיות באזורים כפריים ובשאיפה להשיג שיפור באיכות ורמת החיים של התושבים באזורים כפריים.

מספר נושאים בהם שיתוף פעולה בין חברות ישראליות עשוי להיות מוצלח הם השקייה: האזורים אשר דורשים מערכות השקייה בסין נפרסים על פני כ26 מיליון דונם על פי נתוני משרד החלקאות. חוות חכמות: לפי הלשכה הלאומית לסטטיסטיקה עיקר צריכת הבשר המקומית היא של עופות וחזירים הטעמת טכנולוגיות חוות חכמות עשויה לסייע בשיפור האיכות ורווחת בעלי החיים.

זוהי רק טעימה מהסקירה הרחבה אודות שוק החקלאות בסין. רוצים להמשיך ולקרוא בהרחבה אודות פילוח השוק, ההזדמנויות והאתגרים העסקיים בסקטור החקלאות בסין? לחצו כאן.

 

https://israel-trade.net/china/files/2023/03/Guangzhou-Agriculture-Market-Research.pdf

Guangzhou – Agriculture Market Research

 

בנוסף, ניתן ליצור קשר עם קצין הסחר הרלוונטי לתחום החקלאות Zhiwei Li (Vincent) ניתן לעשות כן במייל או בלינקדין.

 

הנספחות הכלכלית בגואנגז’ו תשמח לסייע לחברות ישראליות המעוניינות לחדור לשוק הסיני וכן תמשיך לעקוב אחר התפתחויות בשוק המקומי, לכל שאלה או פנייה בנושא ניתן ליצור קשר באמצעות המייל   Guangzhou@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

בן חיימי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל