גואנגז’ו 2023 שנת הארנב

עם סיום ראש השנה הסיני ותחילתה של שנת הארנב ועם הסרת הגבלות הקורונה החל מתאריך 8 בינואר ראוי לציין את המגמות הכלכליות הצפויות להוביל את גואנגז’ו, בירת מחוז גואנגדונג, אחת מהערים הגדולות בסין והמחוז המוביל בסין מבחינת תרומתו לתמ”ג.

גואנגז’ו צפוייה לשמש מרכז לסחר בינ”ל עם השקעה מרובה בתשתיות ובנמלים, עם מיקום אסטרטגי ותעשיית סחר מקוון תוססת נראה כי מגמה זו מהווה פוטנציאל אדיר לחברות לוגיסטיקה וסחר מקוון.

תחום מדעי החיים צפוי גם הוא להוות מרכיב חשוב בהתפתחותה של גואנגז’ו, עם אוכלוסייה מזדקנת וגדילתו של מעמד הביניים תחום זה צפוי לצמוח בצורה משמעותית בשנים הקרובות.

תחום האוטומוטיב, הוא תחום משמעותי בכלכלתה של גואנגז’ו, יצרניות רכב רבות וכן ספקים מתעשיית הרכב ממוקמים בעיר והעיר משמשת חממה לייצור רכבים המונעים על ידי אנרגיה ירוקה וכן מושקעים מאמצים רבים לפיתוח תעשיית הרכב.

בנוסף, גואנגז’ו משקיעה רבות במחקר ופיתוח ומהווה בית לחברות טכנולוגיה רבות, צמיחתה החיובית של גואנגז’ו צפויה להמשיך גם בשנים הבאות ולהתמקד בהשקעה רבה בתחומי האנרגיה והקיימות.

חברות ישראליות המעוניינות לחקור הזדמנויות עסקיות בשוק המקומי מוזמנות לפנות אלינו בכל עת לחיבור לתעשייה המקומית או על מנת ללמוד על ההזדמנויות בתחום.

הנספחות הכלכלית בגואנגז’ו תשמח לסייע לחברות ישראליות המעוניינות לחדור לשוק הסיני וכן תמשיך לעקוב אחר התפתחויות בשוק המקומי, לכל שאלה או פנייה בנושא ניתן ליצור קשר באמצעות המייל   Guangzhou@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

בן חיימי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל