הזמנה להשתתף בסבב השישי של תחרות היזמות ישראל – סין 

במסגרת התחרות, 30 חברות סיניות גדולות מציגות את האתגרים הטכנולוגיים עמם הן מתמודדות וקוראות לחברות ישראליות להציע טכנולוגיות לפתרון האתגרים ולקבל הזדמנות לשיתוף פעולה. החברות הישראליות שיזכו בתחרות יקיימו שיתופי פעולה טכנולוגיים עם חברות סיניות גדולות אשר יכללו בין היתר: מסחור, השקעה, רישוי, קו-פרודוקציה ועוד.

האתגרים נפרסים על גבי מספר תחומים ביניהם רפואה ומדעי החיים, ערים חכמות, ייצור מתקדם, אנרגיה אקלים וסביבה.

לרשימת החברות המשתתפות, ולפירוט האתגרים לחצו כאן.

מי יכול להגיש מועמדות:

חברות ישראליות בעלות יכולת לספק פתרונות לאתגרים המוצגים בתחומי המיקוד של התחרות, מתאימות לשוק הסיני ומעוניינות להשתלב בו.
קריטריונים למיון:

  • חברות ישראליות הרשומות בארץ
  • חברות בעלות מוצר או טכנולוגיה מוגדרים היטב
  • מוצר או טכנולוגיה חדשניים
  • בעלות על הקניין הרוחני
  • עניין והתאמה להשתלבות בשוק הסיני

שלבי התחרות:

  1. הגשת טופס EOI (Expression of interest)- בטופס יש למלא פרטים אודות החברה המגישה, פירוט לגבי האתגר שאותו תרצו לפתור, מידע אודות המוצר / פיתוח ועל התוכנית העסקית. יש להגיש את הטופס באמצעות דואר אלקטרוני עד למועד ההגשה המצוין. בשלב זה ייבחרו המועמדים בעלי המענה המתאים ביותר ויוזמנו להשתתף בשלב המיון הבא.
  2. אירוע Pitch– החברות הישראליות שנבחרו יוזמנו להציג את המענה המוצע בפני פאנל החברות הסיניות. בשלב זה ייבחרו כ- 30 חברות ישראליות לשלב הבא.
  3. שלב התחרות הסופי- האירוע יתקיים בשנגחאי (אונליין) בדצמבר 2022 תאריך סופי יימסר לחברות שייבחרו באירוע ה-pitch במסגרתו החברות הישראליות יציגו בהרחבה את פתרונותיהם בפני פאנל סיני. מספר מצומצם של חברות ישראליות ייבחרו לטובת המשך פעילות, בהתאם לאינטרס ההדדי עם החברות הסיניות.

אופן הגשת הבקשה:

מומלץ להגיש את הטופס בהקדם האפשרי.  את ההגשות יש לשלוח לכתובת הדואר האלקטרוני: Odelia.toledano@innovationisrael.org.il
אנא הקפידו לשלוח את הקובץ עם שם אינדקטיבי שכולל את שם החברה. לדוגמה: companyName_registration form_CESTECH challenge_2022

המועד האחרון להגשת הטופס הינו 20/11/2022 בשעה 12:00 שעון ישראל.

בקשות שיתקבלו לאחר המועד האחרון יידחו.

לפרטים בנוגע להגשה ולהשתתפות יש ליצור קשר עם מנהלת התוכנית בדוא”ל: odelia.toledano@innovationisrael.org.il ;APAC@innovationisrael.org.il

ניתן לעיין בקול הקורא בקישור כאן

 

הנספחות הכלכלית בגואנגז’ו תשמח לסייע לחברות ישראליות המעוניינות לחדור לשוק הסיני וכן תמשיך לעקוב אחר התפתחויות בשוק המקומי, לכל שאלה או פנייה בנושא ניתן ליצור קשר באמצעות המייל Guangzhou@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

בן חיימי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל