הזמנה להשתתפות בשבוע החדשנות ישראל-סין

במהלך ועדת החדשנות האחרונה שהתקיימה ב-24 בינואר 2022 בהובלת ראש הממשלה, יאיר לפיד (בתפקידו כשר החוץ וראש הממשלה החליפי), וסגן נשיא סין, מר Wang Qishan, משרד הכלכלה והתעשייה חתם על מזכר הבנות עם משרד המדע והטכנולוגיה הסיני בנושא של שיתוף פעולה טכנולוגי (Industrial Innovation Cooperation).

המזכר מתייחס לנכונות שני הצדדים לקיים אירועים עסקיים משותפים ולקדם חברות המתעניינות בשווקים של שני הצדדים.

כתוצאה מכך שבוע החדשנות ישראל-סין, אשר יתקיים בתאריכים 5-9 בספטמבר 2022, הוא תוצר ראשון של מזכר הבנות זה. האירוע מתקיים בשיתוף משרד המדע והטכנולוגיה ומטרתו העיקרית היא יצירת שיתופי פעולה בין חברות ישראליות וסיניות בסקטורים מרכזיים- בריאות, ייצור מתקדם ואוטומוטיב ויכלול גם סקירה של נוספים כלכליים, קניין רוחני, שיתופי פעולה אקדמיים ועוד.

האירוע יתקיים פיזית בפארק החדשנות בצאנגז’ו (Changzhou) וניתן להשתתף באירוע גם באופן מקוון באמצעות הקישור כאן הפארק עובד יחד עם רשות החדשנות במטרה לסייע לחברות ישראליות המעוניינות להקים מטה מקומי בסין.

*ועדת החדשנות (China-Israel Joint Committee for Innovation Cooperation – JCIC) הוקמה בשנת 2014 כפלטפורמת G2G בין ישראל לסין במטרה לקדם שיתוף פעולה בתחומים שונים ומספקת הזדמנות לשפר את הקשרים הבילטרליים על ידי העמקת הקשרים הכלכליים, האקדמיים, והתרבותיים בין המדינות.

 

צור קשר עם:

בן חיימי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל