יש לכם רעיון חדשני? כך תוכלו לקבל מענק עבור שת”פ במחקר ופיתוח

לאחרונה פורסם קול קורא לשיתופי פעולה בתחום המו”פ בין גואנגדונג ושנז’ן לישראל. התכנית, ביוזמת רשות החדשנות, Guangdong Science and Technology Department וShenzen Science, Technology and Innovation Commission נועדה לעודד שיתופי פעולה תעשייתיים בתחום המו”פ בין חברות מישראל לחברות בגואנגדונג ושנז’ן.

התכנית פתוחה לשווקים נוספים ברחבי אסיה, כמפורט באתר.

במסגרת הקול הקורא, חברות ישראליות מוזמנות להגיש הצעות לפרויקט מו”פ תעשייתי משותף עם חברות וגופים שונים מגואנגדונג ושנז’ן. החברות שתבחרנה – יוכלו לקבל מענקים בגובה של עד 50% מעלויות הפרויקט. התכנית פתוחה לכל הסקטורים!

הקול הקורא מציע מסלול תמיכה במו”פ – המסלול מספק תמיכה לחברות ישראליות אשר עובדות עם שותפים בינלאומיים על פרויקטים של מחקר ופיתוח מוכווני מסחור של מוצרים טכנולוגיים חדשים או בשדרוג מהותי של טכנולוגיה קיימת – לפרטים המלאים אודות המסלול, לחצו כאן

נדרש כי הבקשה תוגש ע”י שני הצדדים במקביל, כלומר, החברה הישראלית תגיש את הבקשה לרשות החדשנות והחברה מגואנגדונג או שנז’ן צריכה להגיש את הבקשה ל Guangdong Science and Technology Department וShenzen Science, Technology and Innovation Commission בהתאמה.

בקשות שלא יוגשו במקביל – לא יאושרו.

לשם כך, יש לצרף לבקשה שהוגשה לרשות החדשנות “טופס בקשה דו-צדדי”.

כמפורט בהנחיות עבור שת”פ עם חברות מגואנגדונג

כמפורט בהנחיות עבור שת”פ עם חברות משנז’ן

יש לך רעיון אבל אין לך שותף בגואנגדונג או שנז’ן – גם לזה יש פתרון!

חברות ישראליות שרוצות לפעול במסגרת התוכנית אבל טרם מצאו שותף בגואנגדונג או שנז’ן מוזמנות למלא את טופס חיפוש שותפים ולשלוח אותו למיילים הבאים: APAC@innovationisrael.org.il , InternationalCollaborations@innovationisrael.org.il

רשות החדשנות תשמח לנסות ולסייע במציאת שותף רלוונטי.

לפרטים המלאים אודות הקריטריונים לקבלה לתוכנית – לחצו כאן

המועד האחרון להגשת הבקשות: 25/05/2022 בשעה 12:00

יש לכם שאלות נוספות? מעוניינים בסיוע מצד הנספחות? כתבו לנו ל-Guangzhou@israeltrade.gov.il ונשמח לסייע.

צור קשר עם:

בן חיימי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל