רוצים לפעול בהונג קונג? יש לכם רעיון לפרויקט משותף? בואו לגלות כיצד תוכלו לקבל תמיכה ממשלתית

בשבוע שעבר פורסם קול קורא חדש שקורא לשיתופי פעולה בתחום המו”פ בין הונג קונג לישראל.

התכנית, ביוזמת רשות החדשנות וה-ITC  ( Innovation and Technology Commission) מהונג קונג, נועדה לעודד שיתופי פעולה תעשייתים בתחום המו”פ בין חברות מישראל לגופים בהונג קונג. יצוין כי התכנית פתוחה לשווקים נוספים ברחבי אסיה, כמפורט באתר.

התכנית פתוחה לכל הסקטורים! 

במסגרת הקול הקורא, חברות ישראליות מוזמנות להגיש הצעות לפרויקטי מו”פ תעשייתי משותף עם חברות וגופים שונים מהונג קונג. החברות שתבחרנה – יוכלו לקבל מענקים בגובה של עד 50% מעלויות הפרויקט.

הקול הקורא מציע 2 מסלולים לשיתופי פעולה:

  • מסלול תמיכה במו”פ**המסלול מספק תמיכה לחברות ישראליות אשר עובדות עם שותפים בינלאומיים על פרויקטי מחקר ופיתוח (מו”פ) מוכווני מסחור של מוצרים טכנולוגיים חדשים או בשדרוג מהותי של טכנולוגיה קיימת – לפרטים המלאים אודות המסלול, לחצו כאן
  • מסלול תמיכה בפיילוטים עם שותפים בינלאומיים – המסלול תומך בתכניות הרצה (פיילוטים) של חברות ישראליות בתחומים שונים אשר יתבצעו אצל שותפים בחו”ל או יתבססו על יכולות, נתונים או מידע הנמצאים ברשותם. המסלול מעניק הזדמנות לחברות ישראליות לבחון את הטכנולוגיות שלהן בתנאי אמת על ידי תמריץ כספי המאפשר לפזר את הסיכון הקיים במימון הפרויקט וסיוע במציאת אתרי הרצה בחו”ל. לפרטים המלאים אודות מסלול זה, לחצו כאן

** שימו לב כי במסגרת המסלול הראשון (מסלול תמיכה במו”פ) – יש צורך כי הבקשה תוגש ע”י שני הצדדים במקביל, כלומר, החברה הישראלית תגיש את הבקשה לרשות החדשנות והחברה מהונג קונג צריכה להגיש במקביל את הבקשה ל-ITC. בקשות שלא תוגשנה במקביל – לא יאושרו. לשם כך, יש לצרף לבקשה שהוגשה לרשות החדשנות “טופס בקשה דו-צדדי.

יש לך רעיון אבל אין לך שותף בהונג קונג – יש לנו פתרון בשבילך!

חברות ישראליות שרוצות לפעול במסגרת התוכנית אבל טרם מצאו שותף בהונג קונג מוזמנות למלא את הטופס הזה ולשלוח אותו למייל: APAC@innovationisrael.org.il ורשות החדשנות תשמח לנסות ולסייע במציאת שותף רלוונטי.

לפרטים המלאים אודות הקריטריונים לקבלה לתוכנית – לחצו כאן

המועד האחרון להגשת הבקשות: 25/05/2022 בשעה 12:00

יש לכם שאלות נוספות? מעוניינים בסיוע מצד הנספחות? כתבו לנו ל-hongkong@israeltrade.gov.il ואנו נשמח לסייע.

למידע נוסף אודות הפעילויות שאנו מקיימים ולהזדמנויות עסקיות נוספות – עקבו אחרינו בלינקדאין

צור קשר עם:

יואב חיימי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל