מוכרים מוצרי צריכה ישראליים בסין? הנספחויות הכלכליות בסין רוצות לקדם אתכם!

לאחרונה העלנו כתבה הסוקרת את סקטור מוצרי הצריכה בסין, הכוללת תיאור קצר של שוק מוצרי הצריכה בסין, מגמות, הזדמנויות לחברות ישראליות, ובעיקר מציגה את הפוטנציאל העצום הטמון בתחום מוצרי הצריכה בסין!

המרחב הווירטואלי הסיני כולל היום פלטפורמות מסחר מקוון רבות ומגוונות המשרתות למעלה מ-700 מיליון משתמשים פעילים (נכון ל-2020) ומדווחות על היקף מכירות שנתי של כ-2 טריליון דולר (2020). על פי דוח הסקירה הכללית של סין לצרכנות ותעשיית הקמעונאות שפורסם על ידי דלויט ב-2021, למרות השינויים המבניים בצריכה לאחר מגפת הקורונה המסחר המקוון הוא צורת המסחר העיקרית בשוק הסיני וחברות אשר רוצות להגיע לקהלים רחבים ומגוונים לא יכולות להימנע מלהצטרף לפלטפורמות מסחר מקוון בסין.

ב-2022, אנו מציינים 30 שנה לביסוס היחסים הדיפלומטיים בין סין וישראל. בחגיגות של רגע כה ייחודי, הנספחויות הכלכליות בסין מתחילות תכנית לקידום מוצרי צריכה ישראליים על מנת לסייע במאמצים של חברות ישראליות למכור מוצרי צריכה ישראליים לקהל הסיני.

חברות ישראליות שמוצריהן נמכרים בחנויות מקוונות סיניות מוזמנות להצטרף לתוכנית זו הכוללת:

  1. מאמר פרסומי המציג את המוצרים שלכם וקישורים מקוונים למכירות של המוצרים בפוסט בעמוד של הנספחויות הכלכליות ב-WeChat.
  2. חלון למסחר הישראלי המקוון בסין באתר הנספחויות הכלכליות בסין. בימים אלה, האתר משתדרג וצפוי לכלול עמוד עם קישורים לחנויות סיניות מקוונות המוכרות מוצרים ישראליים.

מערך הנספחים של מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והתעשייה בסין מתייחס לתוכנית זו כהזדמנות יוצאת מן הכלל לקידום מותגי צריכה ישראליים, המכוונים לשוק הסיני ומחפשים עוד מפיצים ויבואנים סיניים.

אנחנו שמחים להזמין אתכם להצטרף לתוכנית זו ולחשוף את המוצרים הישראליים לעוד קהלים בסין!

מעוניינים? אתם יכולים להירשם כאן או לפנות אלינו למידע נוסף כאן.

אתם מוזמנים להמשיך ולעקוב בבלוג זה ובדף ה-LinkedIn של הנספחות לעדכונים שוטפים.

צור קשר עם:

אב ירמישין

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל