לכבוד שנת הנמר: סיכום שנת 2021 בדרום מערב סין!

הצטרפו לסיפורי ההצלחה של חברות ישראליות בדרום מערב סין!

שנת 2021 המשיכה להיות מאתגרת, הן מבחינת העבודה והן מבחינת החיים, אך עם זאת למדנו להתנהל ולהגיע להישגים וצלחנו אותה עם חוסן, גמישות ונחישות להצליח אפילו יותר, למרות אילוצי הקורונה. אנחנו מאוד מעריכים את האמון והתמיכה מצד החברות הישראליות, אשר יודעות שהנספחות הכלכלית-מסחרית בצ’נגדו של משרד הכלכלה הישראלי בדרום מערב סין, תעזור להם בכל דרך למצות את הפוטנציאל האדיר בשוק המקומי.

הנספחות הכלכלית-מסחרית בצ’נגדו עובדת במצב היברידי ומייצרת אירועים מקוונים וגם אירועים פיזיים על מנת לחבר חברות ישראליות לחברות מקומיות, ארגונים וממשלות בפרובינציות שתחת אחריותינו: סיצ’ואן, יונאן, גוויג’ואו וצ’ונגצ’ינג.

תחומים שונים כגון מדעי החיים, ביו-פרמצבטיקה, מוצרי צריכה (מזון ויין ישראלים, קוסמטיקה וכו’), פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לחקלאות ומים, ניהול ואחסון אנרגיה, ייצור מתקדם, רכב וטכנולוגיות ספורט הם רק חלק מהנושאים בהם עסקה הנספחות שלנו בשנה האחרונה. הנספחות ארגנה סמינרים מקצועיים, מפגשי B2B, תערוכות, מפגשים בין חברות ישראליות למקומיות ועוד. הנספחות הכלכלית-מסחרית בקונסוליה הישראלית בצ’נגדו ליוותה את ביקורה של שגרירת ישראל בסין, גב’ עירית בן אבא, בפגישותיה עם חברות, ארגונים מקומיים וגופים ממשלתיים בדרום מערב סין וקידם רבות את החברות הישראליות ויצר קשרים עם שותפים פוטנציאליים מהאזור.

במבט לאחור ניתן לומר שהשנה החולפת הייתה מוצלחת במיוחד!

בואו נסתכל על זה במספרים:

717 פגישות עסקיות שנערכו במסגרת הפעילויות השונות שיזמה הנספחות הכלכלית-מסחרית בצ’נגדו על מנת לחבר בין עסקים ישראלים למקומיים, מהוות עלייה של 350% בהשוואה לשנה שעברה.

106 פניות רשמיות שהוגשו במערכת ERM לנספחות הכלכלית בצ’נגדו מחברות ישראליות המעוניינות להרחיב את עסקיהן בדרום מערב סין, עם עלייה של 150% בהשוואה לשנה שעברה.
למעלה מ-500 חברות ישראליות מסקטורים שונים השתתפו בפעילויות שונות במעורבות הנספחות. יותר מ-800 חברות מקומיות הצטרפו לאירועים השונים שלנו, לרבות חברות ממשלתיות ופרטיות, ארגונים מקצועיים וסוכנויות ממשלתיות.

בוצעו עסקאות בשווי של יותר מ-13.5 מיליון דולר בין חברות סיניות לחברות ישראליות.

אנו, הנספחות הכלכלית בצ’נגדו, מתרגשים לפתוח את שנת 2022 – שנת הנמר, ורוצים לאחל לכם ולבני משפחותיכם שנה טובה – 新年快乐 (xīn nián kuài lè) , ולהזמין אתכם למגוון פעילויות בסקטורים השונים אשר יתקיימו בשנה הקרובה!

חברות ישראליות מוזמנות לפנות אלינו לייעוץ, כאן.

אתם מוזמנים להמשיך ולעקוב בבלוג זה ובדף ה-LinkedIn של הנספחות לעדכונים שוטפים.

צור קשר עם:

אב ירמישין

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל