סיכום אירוע: חברות אגריטק ישראליות מציגות טכנולוגיות לתכנית פיתוח הכפר בסין

הסמינר המקוון אשר בו חברות אגריטק ישראליות מציגות טכנולוגיות לתכנית פיתוח הכפר בסין התקיים בהצלחה שבוע שעבר!

אחת התוכניות המרכזיות של הממשל הסיני בשנים הקרובות, אשר הוכרזה בתכנית החומש ה-14 של סין, היא התוכנית לשיפור איכות חיי הכפר או בשמה הרשמי כאן בסין – Rural Revitalization.

תוכנית זו מהווה הזדמנות אדירה לכניסה של התעשייה הישראלית לסין, תוך דגש על תעשיית האגרוטק.

הנספחות הכלכלית-מסחרית של משרד הכלכלה הישראלי בדרום מערב סין ערכה בנושא זה בשנה האחרונה מספר כנסים וסמינרים בהשתתפות רחבה של גורמי ממשל, התעשייה הישראלית והתעשייה המקומית.

בשבוע שעבר, כנהוג בתקופה הזו, ערכנו סמינר נוסף, מקוון, אשר שאף להוות חלון ראווה של תעשיית האגרו-טק המתקדמת הישראלית.

את הסמינר פתחה חברת כרמלים, שהציגה מקרה בוחן אשר מתאר את הסיפור של חברת כרמלים, חברת חקלאות ישראלית מובילה שהטמיעה בהצלחה בשנים האחרונות טכנולוגיות ושיטות עבודה מתקדמות, והפכה את החקלאות הלכה למעשה להיי טק.

בנוסף הציגו 4 חברות סטארט אפ ישראליות פתרונות יוצאי דופן בתחומי החקלאות החכמה ומשכו המון התעניינות מצד התעשייה המקומית, אוניברסיטאות, גורמי ממשל וגופי מחקר.

לסיום הסמינר, הוצג החזון לכפר חכם של חברת ICL, השותפה ב YPH, ה JV הישראלי הגדול ביותר בסין, יחד עם חברת Mottech, חברת פתרונות מים, הפעילה במספר פרויקטים משמעותי בסין. החזון שואף לספק פתרון אחד הוליסטי לניהול צרכי החקלאות והמים של הכפר באמצעות פתרונות אגרו-טק שיכולים לעזור לחקלאים בסין לייעל את מוצרי החקלאות שלהם, לשדרג את איכות חייהם ולתרום לרווחת הכפר כולו.

שתי החברות עוסקות באופן נמרץ בהפיכת חזון האגרו-טק והכפר החכם למציאות והיה מאוד מעניין לשמוע על פעילותן. אני רוצה להודות לדורון בירן, מנהל הכספים והפיתוח העסקי של ICL, שסייע ורתם את התעשייה הישראלית לסמינר מוצלח זה.

אנו, הנספחות הכלכלית-מסחרית בצ’נגדו של משרד הכלכלה הישראלי בדרום מערב סין , מתרגשים לפתוח את שנת 2022 – שנת הנמר, ורוצים לאחל לכם ולבני משפחותיכם שנה טובה – 新年快乐 (xīn nián kuài lè)

 

יש לכם טכנולוגיות בתחומים הנ”ל ואתם מעוניינים להצטרף לאירועים דומים? חברות ישראליות מוזמנות לפנות אלינו לייעוץ, כאן.

אתם מוזמנים להמשיך ולעקוב בבלוג זה ובדף ה-LinkedIn של הנספחות לעדכונים שוטפים.

 

 

 

צור קשר עם:

אב ירמישין

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל