סיכום שנת פעילות מרתקת בנספחות גואנגז’ו

כמו 2020, גם שנת 2021 התנהלה תחת צל הקורונה, כאשר לא מעט אירועים עסקיים התקיימו במתכונת וירטואלית והאירועים הפיזיים היו נתונים לשינויים תכופים בעקבות התפרצויות נקודתיות של המחלה ברחבי סין.

יחד עם זאת, לאורך מרבית שנת 2021, סין התנהלה במתכונת כמעט מלאה של חזרה לשגרה. השגרה התבטאה בחיי החברה והקהילה, אך כמובן שגם בגזרה העסקית. יותר ויותר חברות סיניות הראו רצון לקיים אירועים פיזיים במקום וירטואליים ועייפות הזום הייתה ניכרת על כולם, סינים וישראלים כאחד.

בעקבות זאת, הנספחות הכלכלית של ישראל בגואנגז’ו פעלה רבות ב-2021 על מנת להתאים את פעילותה העסקית לצרכי ואתגרי שני הצדדים על מנת להביא ערך מרבי ככל הניתן עבור החברות הישראליות המתעניינות בשוק הסיני.

כך למשל, בתחילת 2021, התקיים אירוע היברידי ראשון מסוגו בתחום המזון. חברות מזון ישראליות אשר לא יכלו להגיע לסין לטובת מפגש עם מפיצים מקומיים, שלחו דוגמיות לטובת מפגש רב משתתפים של מפיצים שזכו להתנסות ולטעום את המוצרים הישראליים, תוך כדי שהחברות הישראליות עונות לשאלותיהם במתכונת וירטואלית.

גם במרחב הווירטואלי, הנספחות קיימה עשרות אירועים עסקיים השנה, כאשר המטרה הייתה לחדד ולדייק את האירועים הללו לתחומים שמעניינים הכי הרבה את החברות הסיניות ולישראל יש בהם פתרונות בשפע. כך למשל בתחום הבריאות, ובדגש על המבוגרים, אשר פלח האוכלוסייה שלהם בסין גדל מידי שנה ומציב בפני המדינה אתגרים רבים.

כמו כן, בשיתוף פעולה יוצא דופן עם חברת OPB, הנספחות בגואנגז’ו הקימה ב-2021 ביתן וירטואלי ראשון מסוגו על פלטפורמת חברת OPB הסינית אשר מחבר בין חברות מוצרי צריכה מהעולם ליבואנים ומפיצים בסין.

גם שנת 2022 גם צפויה להיות גדושה באירועים עסקיים חדשים עבור החברות הישראליות המעוניינות להיכנס או להרחיב את פעילותן בשוק הסיני. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו תמיד על מנת לבדוק את ההזדמנויות העסקיות הרלוונטיות עבורכם.

 

בהזדמנות הזו, נאחל גם חג שמח ,שנה אזרחית טובה ושנת נמר מוצלחת לכולם!

 

נכתב ע”י נסטיה ליטביננקו, מחלקת סין, מינהל סחר חוץ

צור קשר עם:

שירלי קויפמן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל