יש לכם פתרונות בתחום הבניה וניהול נכסים – הונג קונג מחפשת אתכם! 

בהמשך לפוסט הקודם על תחום ההשקעות, אנו בנספחות הכלכלית משקיעים מאמצים רבים גם בסקטורים אחרים, והפעם על הפרק: פתרונות טכנולוגיים בתחום הבניה (Construction Tech) וטכנולוגיות בתחום ניהול נכסים (Proptech):

טכנולוגיות בתחום הבניה הולכות וצוברות תאוצה וביקוש, הן בישראל והן בהונג קונג ולאור מגמה זה הנספחות הכלכלית בהונג קונג מקיימת פעילות ענפה בנושא שמטרתה – יצירת חיבורים עסקיים.

בשבוע הבא הנספחות תקיים אירוע חשיפה בתחום, יחד עם ארגון CITAC, איתו קיימנו אירוע מוצלח עוד ב-2020.

הכנס נועד לחבר בין התעשייה בהונג קונג לפתרונות הטכנולוגיים מישראל. במהלך הכנס, 6 חברות ישראליות יציגו את הטכנולוגיות החדשניות ביותר בתחום, במגוון ורטיקלים בתחום, וזאת בפני קהל מקומי שיכלול ארגונים מקצועיים, חברות מובילות, אנשי מפתח בתעשיית הנדל”ן, קבלנים, ספקים, מפיצים ומשקיעים.

חברות ישראליות שאינן נמנות על החברות המציגות אבל מעוניינות ביצירת קשרים חדשים ואסטרטגיים בתחום – מוזמנות להירשם לכנס ולהנות מפלטפורמת הנטוורקינג, וכן לפנות אלינו בכל עת לחיבור קונקרטי או על מנת ללמוד על ההזדמנויות בתחוםי.

הכנס יתקיים ב-15/12/2021 (יום רביעי) וההשתתפות בו מותנית בהרשמה מראש בקישור הבא

לפרטים נוספים אודות הכנס, כולל הלו”ז המלא ורשימת הדוברים – לחצו כאן

נשמח לראותכם בין אורחינו ולסייע בתיאום פגישות מראש. כמו כן, אנו מזכירים לכם כי אנו עומדים לרשותכם במהלך כל השנה בכתובת המייל: Hongkong@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

יואב חיימי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל