הונג קונג – האב של השקעות

חודש דצמבר ידוע לרוב כחודש של סיכומי שנה, חופשות חגים והכנות לקראת השנה החדשה. כל זה נכון ועוד נרחיב על כך בהמשך, בפוסט נפרד, אבל היום נקדיש את הפוסט לאירוע שקיימנו בשבוע שעבר בתחום ההשקעות.

הונג קונג – האב של השקעות

כידוע, הנספחות הכלכלית בהונג קונג משקיעה מאמצעים רבים בתחום ההשקעות. מאמצים אלה כוללים עבודת תשתית רבה של הכרת השטח, מיפוי האקו-סיסטם בהונג קונג והכרת השחקנים המרכזיים בתחום, חבירה לאירועים קיימים ותכנון אירועים חדשים, והכל על מנת לסייע ולקדם את התעשייה הישראלית.

כחלק מהמאמצים הללו קיימנו בשבוע שעבר את הפורום לשיתוף הפעולה בין הונג קונג לישראל (The Hong Kong-Israel (HKI) Collaboration Forum) יחד עם 2 שותפים מקומיים: המועצה לפיתוח שירותים פיננסיים ו-Invest HK.

הכנס, שזכה להצלחה רבה, כלל פאנלים עם דוברים רמי דרג שאפשרו למשתתפים הצצה להזדמנויות העסקיות הייחודיות לתחום ההשקעות. בין הדוברים ניתן היה למצוא בכירים מתעשיית ההשקעות, בכירים מהמגזר הציבורי בישראל ובהונג קונג ונציגים שונים של קרנות השקעות.

הפורום הזה, כמו אירועים נוספים שאנו מקיימים בתחום ההשקעות, מאפשרים למשתתפים ללמוד את ההזדמנויות השונות אך גם מאפשרים יצירת קשרים אישיים עם המשתתפים, בעיקר בשל העובדה שמדובר באירועים ייחודיים שכל המשתתפים בהם מעוניינים ביצירת הקשרים הללו. לכן, אם ברצונכם ללמוד עוד על תחום ההשקעות ו/או להכיר את האנשים המובילים בתחום – אנו מזמינים אתכם להשתתף בכנסים הבאים שאת פרטיהם אנו מפרסמים גם בבלוג זה וגם בעמוד הלינקדאין של הנספחות.

לפרטים המלאים אודות הכנס, כולל רשימת הנושאים שנדונו והמשתתפים – לחצן על עמוד הכנס או בקרו כאן

 

צור קשר עם:

יואב חיימי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל