בואו לשמוע על אסטרטגיות כניסה לשוק הסיני

הנספחות הכלכלית בגואנגז’ו מזמינה אתכם לסמינר מקוון על “אסטרטגיית כניסה לשוק הסיני עבור חברות קטנות ובינוניות מחו”ל” בהובלה של חברת OPB.

לעתים קרובות, עסקים קטנים ובינוניים בארץ חוששים מכניסה לשווקים בינלאומיים בעיקר עקב חוסר הידע לגבי שלבי הרגולציה ותהליכי הסתגלות שהם צריכים לעבור לפני כניסתם לשוק חדש. אנחנו, במינהל סחר חוץ, פועלים סביב השעון להנגשה של מידע זה לטובת העסקים הישראלים שרוצים להיכנס לשווקים חדשים ברחבי העולם.

כיום, בשיתוף פעולה ייחודי עם חברת OPB, אנו שמחים להזמין אתכם לסמינר המקוון שיכיל מידע מעשי עבור מותגים שמתכננים את כניסתם לשוק הסיני. כמו כן, תוכן הסמינר יכלול ידע בסיסי בעשיית עסקים חוצי גבולות, אסטרטגיות ייצוא לסין, סקירה כללית של ערוצי מכירות ודוגמאות של סיפורי הצלחה.

חברת OPB נוסדה ב-2013 ומתעסקת בקידום חברות בשוק הסיני ומתן שירותי ייעוץ והכוונה מתקדמים. כיום החברה עובדת עם יותר מ-23,000 מותגים מ-25 מדינות בעולם. בנוסף, החברה שמה דגש מרכזי על עסקים קטנים ובינוניים במתן שירותים שונים המאפשרים קידום והתאמה אישית לשוק הסיני.

הצטרפו לסמינר המקוון שלנו (30 בנובמבר, 10:00 שעון ישראל) על מנת להבין האם המוצרים שלכם יתאימו לשוק הסיני וכיצד ניתן להתקדם בו בהצלחה. ההרשמה חינם.

 

נכתב על ידי יונתן א. ברוסר, מתמחה במחלקת סין

צור קשר עם:

שירלי קויפמן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל