חברות טכנולוגיות חקלאות ומים – פרובינציית יונאן רוצה אתכם!

פרובינציית יונאן, היא הפרובינציה הדרום מערבית ביותר בסין וידועה בעולם בעיקר כיעד תיירותי מרהיב. כפי שלונלי פלנט מתארת ​​אותה כפרובינציה המגוונת ביותר בכל סין, היא ידועה בתמהיל העמים יוצא הדופן ובפאר הנופים שבה. מעבר לנופים, מזג האוויר הטוב ואתרי התיירות, פרובינציית יונאן חווה צמיחה כלכלית אדירה בשנים האחרונות והיא מלאה באדמות עשירות וגידולים חקלאים. בכדי לקדם טוב יותר את שיתוף הפעולה בין פרובינציית יונאן וישראל, הנספחות הכלכלית-מסחרית בצ’נגדו של משרד הכלכלה הישראלי בדרום מערב סין בשיתוף פעולה עם מרכז החדשנות של יונאן-סין, ויה משי, איגוד לשכות המסחר יחד מארחים את פורום החדשנות ה-7 של יונאן ישראל ב7 בדצמבר.

פורום זה נועד כדי לקדם טכנולוגיות חקלאיות ומים ישראליות מתקדמות בפרובינציית יונאן, תוך כדי עבודה משותפת עם הממשל המקומי ותחת התכנית של פיתוח הכפר על מנת להביא הזדמנויות חדשות לאזור ושיתופי פעולה פוטנציאליים בין חברות סיניות וישראליות רלוונטיות.

הצטרפו אלינו כשאנו מציגים פוטנציאל חקלאי מרתק, עם פתרונות טכנולוגיים חדשניים, שישפיעו על היצע המזון, ההזנה והמגוון התזונתי בעולם.

ב-7 בדצמבר 2021, (9:00-11:20) אנו מזמינים אתכם לקחת חלק ב-Roadshow המקוון שלנו, כמציגים או כקהל, כדי לחקור את הפתרונות הייחודיים שיש לחברות ישראליות להציע לאזור הפורה ביותר של סין.

יש לכם טכנולוגיות מתאימות? להרשמה לחצו כאן

אתם מוזמנים להמשיך ולעקוב בבלוג זה ובדף ה-LinkedIn של הנספחות לעדכונים שוטפים.

חברות ישראליות מוזמנות לפנות אלינו לייעוץ, כאן.

 

נכתב על ידי ולדי ירמישין, קצין סחר בנספחות הכלכלית-מסחרית בצ’נגדו.

צור קשר עם:

אב ירמישין

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל